Matej77
29.06.05,15:49
Prosim o pomoc: ako mali byt ocenene akcie v uctovnej zavierke za rok 2004 spol.sr.o. ak ich nakupila spol.s.r.o. pred 5 timi rokmi za cenu 3 x nizsiu ako bola menovita hodnota akcii, tato spol.s.r.o. vlastní 90% akcii tejto a.s.

dakujem
Matej77
30.06.05,17:16
Ziadny príspevok ,alebo je to take jasne ?

Viem ze sa to ohodnocuje §27 -odst. 9 zák.o u

ctovníctve ,ale je tam napísané ,ze sa môze pouzit metoda vlastneho imania

Tá druha moznost je aká ? môze to byt ostaravacia cena spred 5 tich rokov za ktorú sa akcie nadobudli,hoci teraz uz majú uplne inu hodnotu ?

prosím o pomoc