bea71
10.03.09,09:20
pros9m o radu,byvaly priatel ma dostal do dlzob a ja neviem co robit. Mam 4deti som samozivitel a splacam nebankovky, nemala som vsak z coho splacat uverovu kartu a teraz mi stiahli celu vyplatu, som zufala, nemam ani na jedlo pre deti....ak vie niekto poradit prosim poradte,dakujem
Mária27
10.03.09,08:32
Choď na obecný úrad - sociálne.
Lianka
10.03.09,08:37
Ked ti siahli na vyplatu, to uz je dost vysoke stadium... Zrejme to urobili z dovodu exekucneho titulu. Obavam sa, ze s tym uz vela neurobis.

Dlh je vhodne riesit komunikaciou s veritelom, dohodou o splatkovom kalendari, akykolvek inym sposobom splacania, ihned ako dlznik zisti, ma problem so splacanim - skor, ako si dlznik zacne vymahat dlh sudnou cestou a nasledne prip. exekuciou. Dlh sa v opacnom pripade riadne predrazi. Zial, ani 4 deti nie su dovodom pre veritela, aby sa svojho dlhu vzdal (alebo co si ocakaval?).
Zoltán Kovács
10.03.09,08:39
Aj keby išlo o exekúciu, tak zo mzdy je určitá časť nedotknuteľná predsa.
Lianka
10.03.09,08:41
Aj keby išlo o exekúciu, tak zo mzdy je určitá časť nedotknuteľná predsa.

Skor mam z toho pocit, ze kedze nezvladala splacat uverovu kartu, tak banka si z jej uctu zobrala, co mohla... tazko teda hovorit o tom, ze jej zobrala celu "vyplatu".
Puyolko
10.03.09,08:42
skus sa mi ozvať na mail vedel by som daný problém vyriešíť...

puyolko @ gmail.com
Zoltán Kovács
10.03.09,08:43
Skor mam z toho pocit, ze kedze nezvladala splacat uverovu kartu, tak banka si z jej uctu zobrala, co mohla... tazko teda hovorit o tom, ze jej zobrala celu "vyplatu".

Tiež si myslím, že nejde o exekučný titul, ale o dohodu o splátkach. A tým pádom, že pár splátok bolo v omeškaní, tak banka brala toľko koľko bolo na účte.
Zoltán Kovács
10.03.09,08:43
skus sa mi ozvať na mail vedel by som daný problém vyriešíť...

puyolko @ gmail.com

A čo tak riešiť verejne, aby sa aj iní ponaučili do budúcnosti?
hanelie
10.03.09,09:10
Pôvodca textu príspevku: Puyolko
skus sa mi ozvať na mail vedel by som daný problém vyriešíť...

puyolko @ gmail.com
nebodaj ďalšou pôžičkou :eek:
Puyolko
10.03.09,09:15
no po 30 minutach som sa dostal k slovu...
tak v prvom rade každý prípad je individuálny a nedá sa to riešiť komplexne z toho dôvodu by som potreboval vedieť konkrétny prípad o čo išlo. Mám veľmi dobré vzťahy s rôznymi bankami na SVK ktoré mi vždy vedia výjsť v ústrety... Aj vy tu len hádate o čo by mohlo ísť, nejaké konkrétne riešenie tu nieje vidieť, čiže aj vy by ste potrebovali nejaké presnejše informácie....
A ked už ste sa dotazovali na to aby sa aj iný ponaučili do budúcnosti tak jedna rada: NIKDY NIČ S NEBANKOVKAMI

ps: ten mail je bez medzier. lebo nemam pravo sem vkladať mailovu adresu
Zoltán Kovács
10.03.09,09:17
no po 30 minutach som sa dostal k slovu...
tak v prvom rade každý prípad je individuálny a nedá sa to riešiť komplexne z toho dôvodu by som potreboval vedieť konkrétny prípad o čo išlo. Mám veľmi dobré vzťahy s rôznymi bankami na SVK ktoré mi vždy vedia výjsť v ústrety... Aj vy tu len hádate o čo by mohlo ísť, nejaké konkrétne riešenie tu nieje vidieť, čiže aj vy by ste potrebovali nejaké presnejše informácie....
A ked už ste sa dotazovali na to aby sa aj iný ponaučili do budúcnosti tak jedna rada: NIKDY NIČ S NEBANKOVKAMI

ps: ten mail je bez medzier. lebo nemam pravo sem vkladať mailovu adresu


Hrubo označené oceňujem.....