jancusik
10.03.09,21:03
Nevedel by mi prosím Vás niekto poradiť?
Mam problém so zvukom, čistila som PC a omylom som asi vymazala niektore zvukove zariadenie.
Ked otvorím panel Zvuk a zvukové zariadenia, tak pri zložke Hlasitosti mi vypisuje: žiadné zvukové zariadenia a ked kliknem na zložku Hardware tak pri všetkých položkách mi vypisuje zariadenie pracuje správne len pri Multimedia audio controller mi vypisuje stav: toto zariadenie nemá správnu konfiguráciu. Ak chcem problém vyriešiť pýta odomna CD alebo disketu pre reinštaláciu. Čo mám robiť ak nemám Cdečko?
Chýba tam asi toto zariadenie: VIA AC´97 Enhanced Audio Controller
Chobot
10.03.09,20:15
Nevedel by mi prosím Vás niekto poradiť?
Mam problém so zvukom, čistila som PC a omylom som asi vymazala niektore zvukove zariadenie.
Ked otvorím panel Zvuk a zvukové zariadenia, tak pri zložke Hlasitosti mi vypisuje: žiadné zvukové zariadenia a ked kliknem na zložku Hardware tak pri všetkých položkách mi vypisuje zariadenie pracuje správne len pri Multimedia audio controller mi vypisuje stav: toto zariadenie nemá správnu konfiguráciu. Ak chcem problém vyriešiť pýta odomna CD alebo disketu pre reinštaláciu. Čo mám robiť ak nemám Cdečko?
Chýba tam asi toto zariadenie: VIA AC´97 Enhanced Audio Controller

Zisti si, akú máš základnú dosku (ak máš zvuk integrovaný v zákl. doske) a podľa výrobcu a modelu si stiahni zo stránky výrobcu k tvojej ZD ovládače zvuku.

Ak máš samostatnú zvukovú kartu, tak zase na stránke výrobcu tej zvukovej karty si stiahni ovládače.
trezor
11.03.09,10:41
Skus ist do device managera (spravcu zariadení) a daj update driver na vsetkych co mas zlty vykricnik.
ivoovi
11.03.09,21:21
jancusik
11.03.09,22:05
Dakujem Vám za pomoc a ochotu už sa mi to podarilo vyriešiť :)
Chobot
12.03.09,07:56
Dakujem Vám za pomoc a ochotu už sa mi to podarilo vyriešiť :)

Mohol si aj napísať ako. Na porade je dobré nielen rady prijímať, ale aj dávať, čo keď niekto bude mať rovnaký problém ako ty? Nie si ochotný mu poradiť?