skreb
30.06.05,08:49
Dobrý deň, chcem sa spýtať, či by ste mi niekto nevedeli poradiť, kde by som mohol nájsť vzor zmluvy o prenájme nebytových priestorov(pozemkov)?
Ďakujem Vám pekne
spozdravom
bea
30.06.05,07:41
Dobrý deň, chcem sa spýtať, či by ste mi niekto nevedeli poradiť, kde by som mohol nájsť vzor zmluvy o prenájme nebytových priestorov(pozemkov)?
Ďakujem Vám pekne
spozdravomMám len vzor na prenájom garáže, ale možno pomôže.
skreb
30.06.05,15:40
ďakujem pekne za priloženie zmluvy, myslím že je to to, čo som potreboval.
:-)
lacimir
13.02.06,16:51
ĎAKUJEM Vám aj ja, veľmi Ste mi pomohli. Kiež by bolo takých ľudí ako Vy na Slovesnku viac. Ešte raz vďaka.
Junák
21.10.06,07:51
ďakujem pekne za priloženie zmluvy, myslím že je to to, čo som potreboval.
:-)

Keď pekne poprosím dá sa zmluva poslať aj na moju adresu?Budem veľmi vďačný.Ďakujem.

IgorUlbrik@azet.sk
liba2
21.10.06,09:28
Keď pekne poprosím dá sa zmluva poslať aj na moju adresu?Budem veľmi vďačný.Ďakujem.
Veď ju máš v príspevku č. 2 - stiahni si ju do svojho PC.
camelfly
21.10.06,09:30
Keď pekne poprosím dá sa zmluva poslať aj na moju adresu?Budem veľmi vďačný.Ďakujem.

IgorUlbrik@azet.sk


uz som ti ju poslala,
ak by ti prisla este od niekoho ineho, mas duplu ;)

vsak ak si si to nevedel stiahnut, neva, na porade sa naucis
ErikDlhy
06.12.07,11:06
Dobry den, moze mi niekto poradit,kde by som nasiel zmluvu o prenájme nebytových-skladovych priestorov...?

Vopred dakujem.

Erik.
ErikDlhy
06.12.07,11:08
Dobry den, moze mi niekto poradit,kde by som nasiel zmluvu o prenájme nebytových-skladovych priestorov...?

Vopred dakujem.

Erik. erik.dlhy@gmail.com
1betina
26.05.08,07:57
Dobrý deň, pozrela som si priloženú zmluvu o prenájme nebytových priestorov - garáže, táto je však ak som dobre pozerala z roku 1995. Ak by niekto mal možnosť mi poslať aktuálny vzor, bola by som veľmi rada. Ďakujem.:)
Mir.o
28.05.08,12:39
stačí zadať do googla-určite nájdeš vzory
mudrmiro
20.07.08,15:00
Potreboval by som vzor zmluvy o prenajme nebytovych priestorov. (kancelaria) ak je mozne tak vzor zmluvy poslite mi na email mudrmiro(zavinac)azet*sk namiesto hviezdicky pouzite bodku.

Vopred dakujem .)
veronikasad
20.07.08,18:44
Potreboval by som vzor zmluvy o prenajme nebytovych priestorov. (kancelaria) ak je mozne tak vzor zmluvy poslite mi na email mudrmiro(zavinac)azet*sk namiesto hviezdicky pouzite bodku.

Vopred dakujem .)
Vzor zmluvy nájdeš tu :
http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=453