nikulik
11.03.09,19:23
Ahojte, potrebovala by som radu. Kedze tu mame krizu, a dosla aj na nas, tak chceli by sme skoncit pracovne pomery so vsetkymi zamestnancami dohodou. A naspät ich prihlasit vsetkych na dohodu. Teraz ide o to, ze §76 ods.1 a 2 dost dobre nerozumiem. Znamena, to ze môzme to co sme vymysleli nazvat ako organizacne zmeny? A odsek 1 sa odvolava na vypoved §63, citujem: Zamestnancovi, s ktorým zamestnávateľ skončí pracovný pomer výpoveďou z dôvodov uvedených v § 63 ods. l písm. a) alebo b) alebo z dôvodu, že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu alebo dohodou z tých istých dôvodov.
Ak som to dobre pochopila ta zamestnanec, s ktorym ukoncime prac.pomer dohodou a uvedieme tam dôvod platny zo zakonnika prace tak by ten zamestnanec mal narok na odsupne???
Tweety
11.03.09,18:29
Ahojte, potrebovala by som radu. Kedze tu mame krizu, a dosla aj na nas, tak chceli by sme skoncit pracovne pomery so vsetkymi zamestnancami dohodou. A naspät ich prihlasit vsetkych na dohodu. Teraz ide o to, ze §76 ods.1 a 2 dost dobre nerozumiem. Znamena, to ze môzme to co sme vymysleli nazvat ako organizacne zmeny? A odsek 1 sa odvolava na vypoved §63, citujem: Zamestnancovi, s ktorým zamestnávateľ skončí pracovný pomer výpoveďou z dôvodov uvedených v § 63 ods. l písm. a) alebo b) alebo z dôvodu, že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu alebo dohodou z tých istých dôvodov.
Ak som to dobre pochopila ta zamestnanec, s ktorym ukoncime prac.pomer dohodou a uvedieme tam dôvod platny zo zakonnika prace tak by ten zamestnanec mal narok na odsupne???

Áno, ak bude skončenie PP dohodou na základe § 63 spomín. odstavcov, nárok na odstupné im vznikne. ALe nepochopila som toto, výpoveď a potom znovu dohoda.
nikulik
11.03.09,18:52
Skonči sa pracovny pomer dohodou, a potom sa prijmu zamestnanci na dohodu, nie na trvaly pracovny pomer. To aby sme odburali vysoke sumy za odvody.
Tweety
11.03.09,18:53
Skonči sa pracovny pomer dohodou, a potom sa prijmu zamestnanci na dohodu, nie na trvaly pracovny pomer. To aby sme odburali vysoke sumy za odvody.
A oni s tým súhlasia?
nikulik
11.03.09,18:53
A to co urobime sa da nazvat organizacna zmena? Lebo ak nie tak by sme nemuseli vyplacat odstupne.
Tweety
11.03.09,18:54
A to co urobime sa da nazvat organizacna zmena? Lebo ak nie tak by sme nemuseli vyplacat odstupne.
Nie, organizačná zmena to v žiadnom prípade nie.
nikulik
11.03.09,19:02
A co sa rozumie pod pojmom organizacna zmena. Takze v nasom pripade by sa nas netykal §76?
Tweety
11.03.09,19:07
A co sa rozumie pod pojmom organizacna zmena. Takze v nasom pripade by sa nas netykal §76?
Organizačná zmena- rušenie pracovných miest, zamestnanec sa stane nadbytočný.
nikulik
11.03.09,19:16
A ak zamestnanec trva na tom aby mal v skončeni PP dohodou uvedeny aj dôvod? Aky ho mame uviest ked zatial nemame vyrobu ale akonahle vyroba bude tak bude zamestnanec robit dalej ale na dohodu.
Tweety
11.03.09,19:47
A ak zamestnanec trva na tom aby mal v skončeni PP dohodou uvedeny aj dôvod? Aky ho mame uviest ked zatial nemame vyrobu ale akonahle vyroba bude tak bude zamestnanec robit dalej ale na dohodu.
A neodpovedala si mi, či zamestnanci s tým skončením PP dohodou podľa § 60 súhlasia, alebo ich vy do toho tlačíte? Je veľký rozdiel pre nich pracovať na PZ a na dohodu.
nikulik
11.03.09,20:07
Väčšina súhlasi. S tym ze keby sli vypovedou nemame peniaze na odstupne.
Tweety
11.03.09,20:08
Väčšina súhlasi. S tym ze keby sli vypovedou nemame peniaze na odstupne.
Čiže vám vlastne vychádzajú v ústrety. Ale oni za tie problémy nemôžu, ak s nimi chcete skončiť PP z organiz. dôvodov, tak jedine s odstupným. A na skončenie PP dohodou podľa § 60 potrebujete ich súhlas.
kornelia2
12.03.09,10:10
Ja sa chcem opytat:
zamestnanec dostal vypoved na dohodu podla §60,ako dalej, ake tlaciva vypisem v poistovnach,všzp,socialna poistovna aj danovy urad?A vyplatime mu za 9dní a 72hodin a dovolenku ktoru nevycerpal?zostalo mu z minuleho roku 15 dni a natento rok ma kolko dni narok?(mal narok na 25dni )+odstupne 2 alebo 3mesiace?plat mal v hrubom 929,43€
Veronika R
12.03.09,10:17
to nechápem vyjadrí sa presne, buď dostal výpoveď, alebo ukončil pracovný pomer dohodou?- Alebo dostal výpoveď, ale súhlasil, že skončí pred plynutím vypovednej doby?
kornelia2
12.03.09,10:36
je to rozviazanie pracovneho pomeru §63 , bod c.ZP ,(ja som sa pomylila nie §60)
Veronika R
12.03.09,10:52
Ja sa chcem opytat:
zamestnanec dostal vypoved na dohodu podla §60,ako dalej, ake tlaciva vypisem v poistovnach,všzp,socialna poistovna aj danovy urad?A vyplatime mu za 9dní a 72hodin a dovolenku ktoru nevycerpal?zostalo mu z minuleho roku 15 dni a natento rok ma kolko dni narok?(mal narok na 25dni )+odstupne 2 alebo 3mesiace?plat mal v hrubom 929,43€

Čiže, ak skončil pracovný pomer podľa § 63 ods. 1 písm. c) patrí zamestnancovi odstupné min. vo výške dvojnásobku priemerného mesačného zárobku. Ak u Vás pracoval najmenej 5 rokov, patrí mu odstupné vo výške trojnásobku priemerného mesačného zárobku.
Pri skončení pracovného pomeru vypisuješ odhlášku zo zdravotnej poisťovne, registračný list FO - odhláška zo sociálnej poisťovne, zamestnancovi vystavíš potvrdenie o zamestnaní, potvrdenie o príjme (to bude potrebovať k budúcoročnému zúčtovaniu dane) po vypočítaní mzdy.
Ako píšeš vyplatíš mu mzdu za tých 72 hodín, dovolenku ktorú nevyčerpal plus tú na ktorú mál nárok do ukončenia pracovného pomeru. Keďže nepíšeš kedy presne končí pracovný pomer nie je možné ti dať odpoveď na otázku, koľko dní má nárok na dovolenku. ale výpočet je jednoduchý 25 : 12 x počet mesiacov na ktoré má nárok.
kornelia2
12.03.09,10:58
ukoncenie pracovneho pomeru je 12.3.2009 a parcoval od 2.1.2006 .
25/12=2,08*2mesiace =4,16dni *12dni =???
ja to robim prvy krat tak nemam sajnu
a to odstupne 2 mesiace 929,43*2=1858,86€??a to je kolonka odmena a premie
Veronika R
12.03.09,11:06
ukoncenie pracovneho pomeru je 12.3.2009 a parcoval od 2.1.2006 .
25/12=2,08*2mesiace =4,16dni *12dni =???
ja to robim prvy krat tak nemam sajnu
a to odstupne 2 mesiace 929,43*2=1858,86€??a to je kolonka odmena a premie

Keďže robil do 12.3. nárok v marci na dovolenku nemá. Preplatíš mu dovolenku 15 +4,5 dňa. priemerným zárobkom.
Priemerný zárobok je určený k 31.12.2008. Ten použiješ na preplatenie dovolenky aj na výpočet odstupného.
Dovolenka 19,5 x 8 (počet hodín) x priemerný hodinový zárobok.
Odstupné bude 2 mesačné a to priemerný hodinový zárobok x 8 x priemerný počet pracovných dní za rok 2009 x 2
kornelia2
12.03.09,11:15
dakujem :)