Janapo100
12.03.09,11:43
Rada by som zistila, či je nejaká legálna cesta, aby zamestnanec odmietol formou napr. čestného prehlásenia stravné lístky.
Čo v prípade, že to zamestnávateľ nemá legálne zdokumentované a zamestnanec str. lístky nedostane ? (pretože sám nechce) :confused:
Ďakujem veľmi za pomoc.
hanelie
12.03.09,11:22
Čo v prípade, že to zamestnávateľ nemá legálne zdokumentované a zamestnanec str. lístky nedostane ?
je to problém, povinnosť zabezpečenia stravných lístkov / prípadne teplej stravy / vyplýva zo zákona
Paula
12.03.09,11:27
Rada by som zistila, či je nejaká legálna cesta, aby zamestnanec odmietol formou napr. čestného prehlásenia stravné lístky.
Čo v prípade, že to zamestnávateľ nemá legálne zdokumentované a zamestnanec str. lístky nedostane ? (pretože sám nechce) :confused:
Ďakujem veľmi za pomoc.



Zamestnávateľ uzavretím zmluvy so stravovacím zariadením, resp. s dodávateľom stravných poukážok uzavrie zmluvu. To ešte neznamená, že musí u nich aj nakupovať. Tým si svoju povinnosť pre začiatok splní. Zamestnanec nemá povinnosť zamestnávateľovu ponuku prijať, má právo ju odmietnuť a svoj nezáujem môže dať zamestnávateľovi "na papieri". Napríklad.
hanelie
12.03.09,11:38
§ 152
Stravovanie zamestnancov
Na začiatok

(1)Zamestnávateľ je povinný zabezpečovať zamestnancom vo všetkých zmenách stravovanie zodpovedajúce zásadám správnej výživy priamo na pracoviskách alebo v ich blízkosti. Túto povinnosť nemá voči zamestnancom vyslaným na pracovnú cestu, s výnimkou zamestnancov vyslaných na pracovnú cestu, ktorí na svojom pravidelnom pracovisku odpracovali viac ako štyri hodiny. Povinnosť zamestnávateľa ustanovená v prvej vete sa nevzťahuje na zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v zahraničí.
ola
12.03.09,11:47
Ja som nedávno riešila tiež jednu podobnú záležitosť ohľadom stravného. Ide o stravovanie vo vlastnom zariadení, kde sa zamestnanci odmietajú stravovať. Priložila som si k dokladom pokec, prispôsobený na firemné podmienky, ktorého riešenie mi nezištne poskytla ďalšia poraďáčka - Heni ;) Dá sa to preformulovať aj na odmietnutie stravných poukážok, resp.lístkov.
Zamestnávateľ nemôže donútiť zamestnanca ani jesť a ani si prevziať lístky, keď on sám nechce