zmurka
12.03.09,11:07
Ahojte,

chcela by som si kupit príslušenstvo na modeláž gélvých nechtov, aby som si ich mohla robiť doma sama. Avšak neviem kde kúpiť všetko potrebné. Na internete nájdem buď značkové obchody na gélové nechty, ktoré to majú strašne drahé, alebo potom rozne aukcie, ktorým ale nedoverujem.

Najviac by ma potesil nejaky normalny obchod. Nepoznate nejaky v blave pripadne BB? Alebo nemate nejake dobre skusenosti s internetovým obchodom kde neminiem majland?

Dakujem krasne
MarikaT
12.03.09,13:18
Dobrý deň!ja mám pár veci na výhodný predaj na gélové nechty čo mi ostalo, značka NSI podkladový gél, bonder,potom značka IBD Bonder na prilnutie gelu, mám zdobičky 18 kusov, brúsku, aj akrylovú sadu značky IBD, ktomu nepotrebujete UV lampu!Keď máte záujem ozvite sa!Ďakujem!
kajasla
13.03.09,11:48
v blave , v petrzalke pri železničnej stanici je TASHA. Myslím, že tak sa to vola. Obchod špecialne zameraný na nechtový dizajn. Májú tam všetko. Pozri si ich ,ale na nete , prípadne tam zavolaj, lebo predávajú iba žL.
zmurka
13.03.09,12:54
Dobrý deň!ja mám pár veci na výhodný predaj na gélové nechty čo mi ostalo, značka NSI podkladový gél, bonder,potom značka IBD Bonder na prilnutie gelu, mám zdobičky 18 kusov, brúsku, aj akrylovú sadu značky IBD, ktomu nepotrebujete UV lampu!Keď máte záujem ozvite sa!Ďakujem!
s akrylom nemam ziadne skusenosti, momentalne mam gelove nechty a tam som uz celkom odkukala ako sa robia.
zmurka
13.03.09,13:00
v blave , v petrzalke pri železničnej stanici je TASHA. Myslím, že tak sa to vola. Obchod špecialne zameraný na nechtový dizajn. Májú tam všetko. Pozri si ich ,ale na nete , prípadne tam zavolaj, lebo predávajú iba žL.
Tashu som pozerala, super je, ze je v blave ale zase sa mi to zda drahe, lampa vyse 3 tis sk. Mne by sa najviac zisla taka sada pre zaciatocnika, kde by som mala vsetko potrebne a nebolo by to drahe...
kajasla
15.03.09,12:56
Tashu som pozerala, super je, ze je v blave ale zase sa mi to zda drahe, lampa vyse 3 tis sk. Mne by sa najviac zisla taka sada pre zaciatocnika, kde by som mala vsetko potrebne a nebolo by to drahe...
Lampy maju rôzne. Ja som si tam kupovala taku najjednoduchsiu na jednu ruku za 1500 sk a stačí mi.
zmurka
20.03.09,09:45
ja som nasla teraz cesku stranku kde ponukaju 4 zairivkove lampy uz od 940 KC.
dencika
20.03.09,10:00
Ahoj :)
Ja sa tomu nerozumiem, ale skús sa pozrieť sem www.eniinails.com (http://www.eniinails.com/) možno nájdeš čo potrebuješ.
Prajem pekný deň. Denci
zmurka
03.05.09,05:27
Ahojte tak uz som si objednala z ciech www.upravenenehty.cz. Cela sada so 4 ziarivkovou lampou ma vysla len 3000 sk. Mali tam super ceny a velmi mily pristup. Do tyzdna som to mala na slovensku. Uz som si robila nechty prvy krat a celkom to uslo.
andreaS
03.05.09,08:02
davala som si robit nechty zhruba 4 roky... ale po tom, co mi nechtarka slubila, ze ako jej stalej zakaznicke mi bude aj za gel uctovat tolko co za akryl (prestala robit akryl a uz len gel) a napokon svoj slub dodrzala asi len pri dvoch dorabkach som sa nastvala a spolu s mamou sme si kupili celu sadu na domace robenie nechtov... zhruba nas to stalo 5tis Sk... prvy krat to nebolo bohvie co, robila som si dost hrube nechty, kt. sa rychlejsie a ovela bolestivejsie zlomia v pripade narazu... neskor som si uz vedela urobit pekne nechty... ale cuduj sa svete, urobila som si taku plesen na nechtoch, ze mi skoro moje vlastne nechty nedrzali na nechtovom lozku... a v podstate som sa ihlou resp. sparadlom mohla dostat pod komplet cely necht.. moj... pritom som vsetko robila tak, ako som to odkukala od mojej nechtarky za tie roky, dokonca som si zaobstarala rovnake pripravky... kdesi proste nastala chyba... tak nechty isli komplet dole a uz zhruba polroka nemam gelove ale svoje vlastne... plesen je prec... chvalabohu.. ale aj tak mi gelove nechty chybaju, lebo moje su velmi krehke a rastu mi rovno (nie v C obluku, preto sa mi aj lahko lamu a ohybaju) ... takze ich mam stale upravene v co najkratsej dlzke, aby som neprisla k urazu...
šafko
01.06.09,18:42
prosim MARIKU T ak ma ešte tie veci na robenie gelových nechtou nech mi napíše dakujem
Nadustek
27.07.09,12:58
Dobrý deň!ja mám pár veci na výhodný predaj na gélové nechty čo mi ostalo, značka NSI podkladový gél, bonder,potom značka IBD Bonder na prilnutie gelu, mám zdobičky 18 kusov, brúsku, aj akrylovú sadu značky IBD, ktomu nepotrebujete UV lampu!Keď máte záujem ozvite sa!Ďakujem!
Mám záujem o niektoré gély. A mozte mi napísat niečo viac o tej brúske?
u.mimi
06.10.09,10:38
Ahoj!
Ja mám celú začiatočnícku sadu čisto novú na predaj,mám v tom aj gély aj nechty všetko!Keď ťa to zaujíma napíš mi na mail!