adka_8
13.03.09,16:49
Ak poziadam o skoncenie pracovneho pomeru dohodou bez naroku na odstupne a zamestnavatel s tym suhlasit nebude-co potom?Ako to mam riesit
jamis
13.03.09,15:51
Dobry den-chcela by som sa opytat-moje zamestnani trva od roku2003 mam ho na dobu neurcitu,v roku 2006 som nastupila na matersku dovolenku,ktora mi skoncila 24.2.2009-od 25.2. mam nariadenu dovolenku do konca marca a od 1.4 mam nastupit,ale bola som na jednom pohovore,dnes mi oznamili,ze som prijata a 20.4.je nastup na skolenie.Chcela by som sa Vas spytat,ako by to bolo,co najlepsie vyriesit,aby som dala vypoved a nastupila do toho noveho zamestnania.Dakujem:)

Skús požiadať o rozviazanie pracovného pomeru dohodou.
veronikasad
13.03.09,16:25
Dobry den-chcela by som sa opytat-moje zamestnani trva od roku2003 mam ho na dobu neurcitu,v roku 2006 som nastupila na matersku dovolenku,ktora mi skoncila 24.2.2009-od 25.2. mam nariadenu dovolenku do konca marca a od 1.4 mam nastupit,ale bola som na jednom pohovore,dnes mi oznamili,ze som prijata a 20.4.je nastup na skolenie.Chcela by som sa Vas spytat,ako by to bolo,co najlepsie vyriesit,aby som dala vypoved a nastupila do toho noveho zamestnania.Dakujem:)A mozu mi robit nejake problemy,kedze sa uz na mna vzathuje 3 mesacna vypovedna lehota,ktoru uz urcite nestihnem,lebo toho 20.4 uz musim nastupit do noveho,alebo to pojde v pohode?
výpovedná doba zo strany zamestnanca je 2-mesačná, pokial nemáš dlhšiu v pracovnej zmluve. Výpoveď začína plynúť prvým dňom nasl. mesiaca.
Môžeš požiadať o skončenie prac.pomeru dohodou - bez nároku na odstupné, pokial si výpoveď dávala ty. S tým ale musí zamestnávatel súhlasiť.
Chobot
13.03.09,20:27
Ak poziadam o skoncenie pracovneho pomeru dohodou bez naroku na odstupne a zamestnavatel s tym suhlasit nebude-co potom?Ako to mam riesit

Neurobila si dobre, keď si zmenila pôvodne zadanú otázku - ľudia ti už na ňu odpovedali. Mala si zadať nový príspevok s otázkou. ň

Inak už ti na otázku odpovedala aj veronika.

Budeš musieť dať výpoveď, 2 mesačná výpovedná doba začne plynúť prvým dňom nasledovného mesiaca a PP skončí po uplynutí VD.
ivka70
27.03.09,07:35
Mozes to spojit do jedneho dokumentu.
Poziadas o ukoncenie prac.pomeru dohodou a poziadas zamestnavatela o vyjadrenie do konca mesiaca.

Potom napises, ze pokial bude jeho odpoved zamietava, davas vypoved, pricom vypovedna doba zacne plynut 1.4. 2009.