220870
13.03.09,17:52
Môjho dobrého známeho zrazilo auto.Vodič Audi mu nedal prednosť v jazde.Skončil dochrámaný v nemocnici.Prežije.Vodič audi čo zapríčinil haváriu uznal svoju chybu ( nič iné mu asi ani nezostávalo).
Kedže aj ja mám osbné a zlé skúsenosti zo šoférmi niekoľko milonových áut .Šlo len o pár škrabancov a pokrčených plechov.A viem ,že sa snažili vždy vyjsť zo situácie ako svätý a zvaliť vinu na toho druhého.
Moja otázka .Na čo si dať pozor pri tých všetkých vybavovačkách ktoré ho určite čakaju.Ak máte osobné skúsenosti s tým ako sa s vami snažili vybabrať policajti ,súdy a poisťovne ,tak sem s nimi.Možno zostane čiastočne invalidný ,tak sa mu každá koruna od poisťovne zíde.
Za každú dorú radu vopred všetkým ďakujem.
wegamizi
13.03.09,18:31
Neviem, ci moja rada bude este nieco platna. Moj znamy mal taku skusenost, ze po rekonstrukcii havarie na policii bola fotodokumentacia, ktora z jeho pohladu bola ucelovo robena na zmiernenie trestu vinnika nehody. Nastastie si aj on, ako poskodeny urobil fotodokumentaciu, ktora mu velmi pomohla v dalsom postupe setrenia. Ak tato rada nepomoze, tak aspon do buducna, sa treba zariadit.