Bagovka
13.03.09,18:11
Ahojte všetci!
Prosím vás kde by ste mi odporúčali ísť na nákup obkladu do kúpelne, dlažby do Poľska./ja som z Trenčína/ Konkrétne hľadám keramiku Paradyz,Tubaldzin. Našla som aj nákup cez internet s osobným odberom/maxceramika.pl/ Máte s tým nejaké skúsenosti? Ďakujem za všetky príspevky.
Vlado.s
15.03.09,00:57
Zdravim Bagovka, neporadím, len potvrdzujem, že sa to oplatí. Brat tam nakupoval pred 2 týždňami nábytok a porovnával aj ostatné ceny (v Krosne) a napr. Ten isty tovar v Merkury market u nás je o 40-50 percent drahší ako v Merkury Market v Poľsku.
220870
15.03.09,07:03
Manželka kúpila poľský nábytok.BLACK RED WHITE .Určite sa vyvarujte tejto značky.Je to jednoducho bordel.

Asi 70km od Česko Poľských hraníc je Poľsko -Nemecká firma CERSANIT (fabrika na výrobu dlaždíc)predávajú veľmi lacno nepodarky z výroby II triedu.Aj keď sú to ( podľa Nemeckých noriem ) kazové kusy ,tak vás môžem ubezpečiť že takú kvalitu výrobkov nie je schopná dosiahnuť ani jedna firma vyrábajúca na Slovensku. .Bolo to niekde po hlavnej ceste medzi Bielsko Biala a Českým Těšínom tú fabriku bolo vidieť z cesty a bol tam hneď vedľa nej kameňolom.Chodia tam nakupovať takmer všetci naši predajcovia Cersanitu.
Ak máte v počítači Google Earth zadajte si do vyhľadávacieho okienka Cersanit.
Kolenčík
15.03.09,07:15
Keď už budeš v Bialsku Bjalej, tak máš už kúsok do Žiwca a tam na Fabričnej ulici sú veľké veľkosklady, tam si isto vyberieš. Do Žiwca prebehneš aj cez Skalité a isto nakúpiš aj niečo iné, najmä potraviny sú tam teraz oproti nám "za facku".
Bagovka
15.03.09,18:26
Ďakujem za príspevky. Plánujeme tam ísť koncom apríla, potom dám vedieť ako sme nakúpili.
j.u.l.i.a
16.03.09,17:19
my sme boli "okuknúť" Poľsko v sobotu. Boli sme v Bialsku Bjalej v Tescu a ceny ryb, mliecnych vyrobkov, kuracieho masa boli neporovnatelne nizsie ako u nas. Nabuduce pojdeme pozriet stavebniny:-)