zuha
13.03.09,20:00
Dobry vecer. Toho casu som na rodicovskej dovolenke /dieta sa narodilo v maji 2008/ a prednedavnom som zistila, ze som opat tehotna. Predpokladany termin porodu je zaciatok oktobra 2009. Ked som nastupovala do noveho zamestania v auguste 2007, som este nevedela ze som tehotna. Po odpracovani jedneho mesiaca, som sa zdravotne necitila dobre, tak som bola mojim lekarom odporucena na PN a na PN som bola az do porodu. Chcem sa spytat, ze ci mam zamestnavatelovi zaslat pisomne oznamenie o druhom tehotenstve alebo nemusim, kedze som /pravdepodobne/ v skusobnej dobe a vypoved mi zamestnavatel moze dat kedykolvek. Dakujem za odpoved.
brčko
13.03.09,20:24
neviem aké máte vzťahy, no ja nevidím dôvod, aby si mu to zatial oznamovala, ak ste sa nedohodli na skoršom dátume nástupu z RD. Asi by som to oznámila až so žiadosťou na MD, čo aspon mne dal lekár cca mesiac pred samotným nástupom. No možno má niekto iný názor. Potom by som sa ale asi pozhovárala s kompetentným, že bez tohto PP k nástupu na MD nebudem mať nárok na materské.
Možno zabudli na tvoju skúšobnú dobu, tak by som to ozaj zvážila podla vzťahov a situácie vo firme.

Ešte vysvetlím, ak by s tebou totiž skončili PP pred nástupom na MD počas RD, tak ti nebude plynúť ochranná lehota. Takže ak by si chcela mať nárok na materské, tak budeš potrebovať nejaké aktívne nem.poistenie alebo byť v ochrannej lehote po ukončenom NP.