hermionia
13.03.09,19:14
Dobry den,
snazila som vyplnit danove priznanie typu A, ale akosi mi to nie je moc jasne, takze ak ma niekto nejaky supis, kde sa ma co napisat dakujem :-)
este k tomu priznaniu nevedela som sa trochu vynajst v potvrdeniach o prijmoch zo zavislej cinnosti od zamestnavatelovi, lebo jeden mi napisal, uhrn dane a pouzil §35 a iny §43 a neviem, kam sa potom toto pise do danoveho priznania, hlavne §35 mi akosi nikam nepasuje, asi som niektory riadok preskocila :(

dakujem a prajem pekny vikend

evcca
mzdarka renca
13.03.09,18:47
Dobry den,
snazila som vyplnit danove priznanie typu A, ale akosi mi to nie je moc jasne, takze ak ma niekto nejaky supis, kde sa ma co napisat dakujem :-)
este k tomu priznaniu nevedela som sa trochu vynajst v potvrdeniach o prijmoch zo zavislej cinnosti od zamestnavatelovi, lebo jeden mi napisal, uhrn dane a pouzil §35 preddavková daň riadok 62 v DP typ A a iny §43 daň vybraná zrážkou, riadok 63 v DP typ A, považovaná za vysporiadanú, t.j., že nemusíš, ale možeš takto zdanený príjem zahrnúť do DP a neviem, kam sa potom toto pise do danoveho priznania, hlavne §35 mi akosi nikam nepasuje, asi som niektory riadok preskocila :(

dakujem a prajem pekny vikend

evcca

odpoveď v texte
hermionia
13.03.09,19:46
dakujem za tak rychlu odpoved :-)