Bionda
14.03.09,13:58
Konečne po dlhých dňoch tak krásne svieti slniečko!!!
Vonku to už začína byť hotový "Jadran" :D
A hneď je ten život ešte krajší :)
michelle84
16.03.09,13:19
V sobotu veru bolo nádherne. Aj teraz svieti slniečko, len fúka vietor.
Bionda
18.03.09,08:56
Ha, dnes to konečne vyzerá na slnečno :) konečne aj pršať prestalo.. ..... len keby ten vetrisko nefučal :eek: neviem či všade, ale u nás hrozne fúka.
michelle84
18.03.09,08:58
Ha, dnes to konečne vyzerá na slnečno :) konečne aj pršať prestalo.. ..... len keby ten vetrisko nefučal :eek: neviem či všade, ale u nás hrozne fúka.

Aj u nás, svieti slniečko, ale vietor je a je aj dosť zima, takže ma veľmi nevyhreje :(
Bionda
05.04.09,16:21
Určite mnohí uznáte, že zrazu sme z kabátov - zimy prešli do leta :) tento víkend bol naozaj krásny, aj keď na naše rastlinky takéto zrazu horúce dni nie sú .....
Prajem okrem pekných dní aj pekný - krátky týždeň do Veľkej noci :)
tetrisss
05.04.09,16:34
U nas, na juhu, bolo dnes nadherne, slniecko, pokoj.
wagner
05.04.09,16:37
Aj u nás, pekný slnečný deň. Ale hlásia prehánky od stredy - však treba, lebo u nás je už sucho a zasiata zelenina vlahu potrebuje.
adi11
05.04.09,17:14
Krásne, slnečno a hlavne pokojne bolo aj u nás v NR :) havino sa asi nestačil ešte aklimatizovať, lebo stále sa schovával do chládku a behal z vyplazeným jazykom:)
michelle84
06.04.09,09:14
Nádherný slnečný víkend bol :)
tutiola
28.04.09,11:29
Na východe slnečno, veterno a horúco. Už by sme radi, keby bolo teplo, občas sprchlo. Keď to takto bude pokračovať, tak
zrážková voda, ktorú sme zachytili nebude stačiť na zalievanie kvetov, jahod......
piggos
28.04.09,17:38
veru že slnečno :cool:a veterno na východe a tá vôňa orgovánov...:--- ....vôňa pokosenej trávy,rozkvitnutých stromov....fantázia...
ps: zdravím všetkých alergikov...:D
tutiola
28.04.09,18:45
Ak patríš medzi nich, tak ti nezávidím:mee::mee:, iba ak by za každým kýchnutím niekto aj nalial.;)
Druha stranka mince je, že ak ti teraz niekto povie "smarkatý(á), sopliak" ani sa uraziť nemôžeš:D:D:D

Tiež som tým prešla, ale moja alergia spinká (kiežby spala naveky).:---:---