Beckham
14.03.09,15:45
Chcem sa Vas opytat na Vas nazor ohladom podnikatelskeho napadu organizovanie sportovych podujati.
Ja by som zorganizoval turnaj napriklad futbalovy. Na stranke by sa mohli prihlasit timy alebo muzstva ktore by chceli ist do turnaja. By bolo stanovene nejake startovne. Napr. na muzstvo 5000 Sk. Co vy na to?
martiova
14.03.09,19:39
Myšlienka pekná, ale drahá.Väčšinou má každá obec,mesto svoje ihrisko a bežne sa robia turnaje.Jedine ak by bola atraktívna výhra(auto, atď....)
Beckham
14.03.09,19:56
Ano, lenze ja by som si prenajal napriklad na jeden den nejaku halu alebo priestor na turnaj a by prislo napr. 10 timov, cize vitazny tim by ziskal trofej a cash z vyzbieranych penazi 30 000...tak by sa dalo ci nie?
Alex_M
15.03.09,11:09
Ak mozem povedat za jedno zdruzenie s ktorym spolupracujem, mame vzdy dohodu s obecnymi arealmi (ktore su casto na velmi dobrej urovni) a ide hlavne o zabavu a symboliku...vytaz berie napr 10 flasiek piva a podobne:). vecer sa casto robia opekacky k akcii a je dobra nalada.

ak to niekto bude robit pre vyhru tak uz je vhodnejsie zalozit ligu kedze kto je nevytrenovany sa neprihlasi a kto pravidelne trenuje potrebuje uz sponzorov a venovat sa tomu naplno a toho je na svk velmi vela.
Skorej odporucam robit firemne akcie ale takych agentur je uz tiez pomerne vela.