K.A.T.K.A
14.03.09,20:06
Prosím Vás, pomožte mi.
Na sklade mám nula položiek, všetko vyskladnené,ale na výkaze mi ukazuje že 11,- Sk. Neviete mi poradit prečoi?
Marína
14.03.09,19:49
zlezaradil
Prosím Vás, pomožte mi.
Na sklade mám nula položiek, všetko vyskladnené,ale na výkaze mi ukazuje že 11,- Sk. Neviete mi poradit prečoi?
Katka, tu http://www.porada.sk/f50-omega-alfa-olymp.html ti na tvoju otázku skôr niekto odpovie.
ondrejvla
14.03.09,19:57
Prosím Vás, pomožte mi.
Na sklade mám nula položiek, všetko vyskladnené,ale na výkaze mi ukazuje že 11,- Sk. Neviete mi poradit prečoi?

Nepoznám síce soft Omega, ale nebudú to halierové vyrovnania? Ak si mala materiál v hodnote viac ako stotiny halierov, viac kusov na karte, ono sa to nazbiera. V tomto prípade, ak je sklad materiálu, alebo tovaru nulový je možnosť zaúčtovať interným dokladom na účty 548/112,132.
K.A.T.K.A
15.03.09,15:38
Nepoznám síce soft Omega, ale nebudú to halierové vyrovnania? Ak si mala materiál v hodnote viac ako stotiny halierov, viac kusov na karte, ono sa to nazbiera. V tomto prípade, ak je sklad materiálu, alebo tovaru nulový je možnosť zaúčtovať interným dokladom na účty 548/112,132.

áno, aj mňa napadlo že to bude halierové vyrovnanie, mala som tam veru také položky na stotiny....
Len neviem ako urobiť - zlikvidovať - v jednoduchom účtovníctve.....
K.A.T.K.A
15.03.09,18:29
áno, aj mňa napadlo že to bude halierové vyrovnanie, mala som tam veru také položky na stotiny....
Len neviem ako urobiť - zlikvidovať - v jednoduchom účtovníctve.....

Neviete mi poradiť ako to v jednoduchom účtovníctve zlikvidovať ?
ondrejvla
15.03.09,20:22
Neviete mi poradiť ako to v jednoduchom účtovníctve zlikvidovať ?

To by sme vedeli, len nepoznám soft Omega, tam to musíš niekde zlikvidovať, ale kde?... Skús zavolať na Hot-line KROS-u, vysvetli im problém a oni by ti mali poradiť.
durisovad
15.03.09,20:32
Mozno ti povedia, aby si im poslala mailom databazu, ze sa na to pozru.