stratena
01.07.05,13:38
caute...citam prirucku money...snazim si to tam nejako importovat ale neda sa...volala som tam ale ten muzicek mi nic neposlal...mozno tu to bude rychlejsie...viete mi napisat postup?...chcem to len importovat...vytvorene zoznamy mam ide mi len o ten import...prosim


Dakujem
muzicek
01.07.05,12:59
Dobry den,

ospravedlnujem sa vam za komplikacie, ale napriek tomu som sa Vam pokusal mail zasielat. Ako mozte vydiet z prilozeneho obrazku, snazil som Vam zasielat viac-krat mail, lez bohuzial cez telefon som zle porozumel vas email, co sa bohuzial stava. Dufam, ze uz je vsetko spravne.
Prianim pekneho vikendu a

s pozdravom

"muzicek"
muzicek
03.07.05,16:37
Dobry den,

dost citatelov sa tu zastavilo, takze v prilohe si mozte stiahnut kratky navod, ako vlozit do MoneyS3 subor s kurzovym listkom zo stranky www.nbs.sk (http://www.nbs.sk/) . MoneyS3 podporuje formaty XML a CSV ztiahnutelne z NBS ako jednodnove, mesacne ci rocne kurzove listky.

Postup s formatom CSV -vid priloha.
"muzicek"
stratena
04.07.05,05:10
Dobrý deň, ten mail som napokon dostala len som bola taka nedockava ze som skusila pomoc tu
muzicek
04.07.05,05:38
Nic sa nedeje, len ma to troska prekvapilo Vase pomenovanie osobky. Prajem Vam dobru pracu v systeme. Keby ste mali nejake problemi, len napiste.

Prianim pekneho dna

Marian
stratena
04.07.05,07:07
prepacte nakazila som sa od mojich kolegin :) viem ze vas zvyknu volat aj hacke-ri :)


este raz dakujem za pomoc

pekny den
Socha
04.07.05,07:14
Som rada, ze ste to tu nalepili, lebo ani mne to neslo. Vdaka.http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
muzicek
04.07.05,13:47
for: stratena (member.php?u=2094)

hm:), hacker, ani by som nepovedal. Nie som taky dobry v tychto koncinach a pravdupovediac ani nebudem. Aspon mna to k tomu nijak netaha. Takze radcsej ostanem len tym "muzickom" .

P.S. nemusis sa ospravedlnovat, je to uplne v pohode, rad pomozem, lez budem musiet lepsie nasluchat. Ale zaujimavo sa to smeruje uz na klasicky chat. Ale co uz... kedykolvek rad...

Pekny den i tebe