FAKO
15.03.09,10:41
Dobrý deň.Má prosím niekto prehľad o výške úrokov (% RPMN) v splátkových spoločnostiach: Cetelem a Quatro? Ktorá je výhodnejšia?? VĎAKA :cool:
wagner
15.03.09,10:09
Ani jedna. Buď si zober úver v banke, alebo sa na to kašli. V každej splátkovej spoločnosti preplatíš dosť veľkú sumu. Môžeš si u nich zobrať, len ak Ti niečo doslova zhorelo a nemôžeš bez toho existovať. Ja som tak musela pred šiestimi rokmi zobrať na splátky pec na kúrenie. Vypadla mi tri dni pred vianocami, bola som bez peňazí a obchod mi sľúbil montáž na druhý deň. Nebolo času na vybavovanie úveru, tak som to riskla. Pec s montážou 23 tisíc, splátky 32 tisíc - vrátila som im to do roka. Tak si to prerátaj.
arizona
15.03.09,18:38
Záleží čo a za koľko chceš kúpiť.A koľko chceš splácať. Čím kratšie, tým menej preplatíš.
V každej predajni Ti vedia na počkanie presne povedať koľko platíš mesačne,koľko preplatíš...podľa zadania tvojich požiadaviek: tvoja akontácia,koľko chceš mesačne platiť,na akú dobu chceš splátky. Majú na to špeciaálne programy-kalkulačky. Podľa toho sa môžeš zariadiť.
FAKO
15.03.09,19:01
Vďaka za poradenie.