leila3911
15.03.09,13:49
AHojte.Mám taký problém,že mi zmizla ikona štart.Stalo sa to tak,že som mala k dostupnosti voláke nové aktualizácie,a keď sa to malo dokončiť,nabehlo mi,že aby sa to mohlo dokončiť,musím reštartovať počítačma ,no keď sa mi zapol,no tak tam už ikona štart nebola.Skúšala som ho zapnúť aj vypnúť niekoľko krát,ale nič.A to je na tom najhoršie,že mi ešte nejde ani ten zástupca panel úloh a hlavná nabídka start.Neviem,čo mám robiť.Prosím,poraďte mi.
neviem.ako
15.03.09,13:29
Nie som az taky odbornik, ale taka narychlo pomoc - skus stisnut klavesu s vlajockou - medzi CTRL a ALT... mal by nabehnut.
leila3911
15.03.09,15:53
Nejde mi to.Tá ikona mi úplne zmizla a neviem,čo mám robiť.
alla66
15.03.09,16:15
Daj si scandisc, malo by to opraviť celý systém.(ikona Tento počítač ,klikni prav.tlač.myši na C,vybrať vlastnosti a kliknúť v záložke nástroje na Oprava chýb)
Chobot
15.03.09,17:46
Nejde mi to.Tá ikona mi úplne zmizla a neviem,čo mám robiť.

Zmizla ti len ikona alebo celá lišta?

Skús sa myšou dotknúť všetkých krajov monitora (pracovnej plochy), či sa náhodou len lišta neskrýva automaticky.
Stefan2005
15.03.09,18:53
Ak je tak, ako píše Chobot, že ti "zmizol" celý panel, v ktorom je aj "štart" tlačítko, tak potom riešenie je:

Skrytie/obnovenie panela úloh:

Kliknite pravým tlačidlom myši na prázdnu oblasť a vyberte možnosť Vlastnosti

Vyberte možnosť Automaticky skrývať panel úloh a kliknite na tlačidlo OK
Panel úloh bude teraz skrytý za okrajom obrazovky.

Po presunutí myši k okraju obrazovky sa panel znova zobrazí.

Skryť panel je užitočné vtedy, keď potrebujete viac priestoru na obrazovke. Túto možnosť vypnete jednoducho zrušením možnosti automatického skrývania panela úloh.
leila3911
16.03.09,12:10
Ak je tak, ako píše Chobot, že ti "zmizol" celý panel, v ktorom je aj "štart" tlačítko, tak potom riešenie je:

Skrytie/obnovenie panela úloh:

Kliknite pravým tlačidlom myši na prázdnu oblasť a vyberte možnosť Vlastnosti

Vyberte možnosť Automaticky skrývať panel úloh a kliknite na tlačidlo OK
Panel úloh bude teraz skrytý za okrajom obrazovky.

Po presunutí myši k okraju obrazovky sa panel znova zobrazí.

Skryť panel je užitočné vtedy, keď potrebujete viac priestoru na obrazovke. Túto možnosť vypnete jednoducho zrušením možnosti automatického skrývania panela úloh.
Nie mne zmizla len ikona štart.
Fero11
16.03.09,12:53
Nie som az taky odbornik, ale taka narychlo pomoc - skus stisnut klavesu s vlajockou - medzi CTRL a ALT... mal by nabehnut.to je tkz. plavajuce okno :)
neviem.ako
16.03.09,16:08
Hovorim, ze nie som odbornik :) Dakujem, budem pamatat.
seat
16.03.09,16:23
Možno ti beži nejaký program ktorý tlačitko štart jednoducho blokuje - skus ukončit neznáme aktuálne bežiace programy (robi to napr. freelancer)
Fero11
16.03.09,17:45
Hovorim, ze nie som odbornik :) Dakujem, budem pamatat.Sak ja tiez niesom odbornik :) skutocnych odbornikov, je naozaj malo.
alla66
16.03.09,20:04
....vrátiť systém dozadu....Start, programy,prislusenstvo,systemove nastroje, Obnova sytému.
....alebo tvrdý reset-vypnúť zo siete- a po chvíli.. .pustiť PC,.-ak sa systém nepreberie
radšej dať servisákom
mpca
17.03.09,06:00
....vrátiť systém dozadu....Start, programy,prislusenstvo,systemove nastroje, Obnova sytému.
....alebo tvrdý reset-vypnúť zo siete- a po chvíli.. .pustiť PC,.-ak sa systém nepreberie
radšej dať servisákom
Tú druhú možnosť neodporúčam.. pravdepodobnosť že "to opraví" pokazené je takmer rovná nule.. a môže sa dojebabrať ešte viac ;)
ivoovi
17.03.09,08:23
AHojte.Mám taký problém,že mi zmizla ikona štart.Stalo sa to tak,že som mala k dostupnosti voláke nové aktualizácie,a keď sa to malo dokončiť,nabehlo mi,že aby sa to mohlo dokončiť,musím reštartovať počítačma ,no keď sa mi zapol,no tak tam už ikona štart nebola.Skúšala som ho zapnúť aj vypnúť niekoľko krát,ale nič.A to je na tom najhoršie,že mi ešte nejde ani ten zástupca panel úloh a hlavná nabídka start.Neviem,čo mám robiť.Prosím,poraďte mi.

Ahoj,
Skus toto
http://www.thehindubusinessline.com/ew/2006/07/24/stories/2006072400280401.htm
Daj vediet ci pomohlo.
Ivan
alla66
17.03.09,14:35
Tú druhú možnosť neodporúčam.. pravdepodobnosť že "to opraví" pokazené je takmer rovná nule.. a môže sa dojebabrať ešte viac ;)

Nič v zlom. :)Skritizuješ a nenapíšeš ,ako problém odstrániť. Všetko som si overila u osoby,ktorá s PC denne pracuje. Viem, že leila3911 čaká, ako rýchlo opraviť chybu.:mee:
leila3911
23.03.09,15:41
Ďakujem Vám všetkým,ikona mi už nabehla a všetko je v poriadku.
alla66
23.03.09,15:54
Sama od seba?:eek:
Chobot
23.03.09,20:14
Ďakujem Vám všetkým,ikona mi už nabehla a všetko je v poriadku.

Dobré je napísať aj ako si to vyriešila. Možno niekto v budúcnosti bude tiež potrebovať pomoc. Dobre je pomoc nielen dostať, ale aj poskytnúť...;)
Iba Tak
17.05.14,16:10
hej aj mne zmizla dpce co teraz :D