gituša77
16.03.09,16:11
Dobrý deň!
Prosím poradiť so strojčekom na výrobu niťoviek - jemných slížikov do vývarov polievky. Mám rada domáce výroby a už roky robím aj tieto domáce slížiky na strojčeku vo vnútri s kovovými valčekmi, ktoré režú vyvaľkané cesto na niťovky. Veľmi som chcela urobiť radosť aj mojim najbližším a kúpila som im cez internet tieto strojčeky navlas podobné. Avšak pri rozbalení som zistila, že valčeky sú zo silikónu - tvrdá umelá hmota. Tu nastal problém! Ja robím slížiky z hrubej múky a iných prísad, vyvaľkám, nakrájam na kúsky a strojčekom režiem. Na týchto už inovovaných výrobkoch je treba robiť cesto z polohrubej múky a dosť mäkké, lebo inak sa slížiky drobia na kúštičky, teda lámu. A keď je cesto mäkké, tak sa spracovaný produkt aj lepí a nie je to to orechové, čo som si predstavovala. Máte niekto skúsenosti s týmito strojčekmi a výrobou niťoviek? Poradíte ako na to? Ďakujem vopred za odpoveď všetkým!
JANKA115
17.03.09,07:54
Ja robím cesto z polohrubej múky a pridávam aj hrubú, alebo aj 1:1 potom vyvaľkám nechám preschnúť (nie dlho, aby nevyschlo, lebo potom sa drobia) nakrájam a režiem - rozložím do krabice a nechám vyschnúť....dobrú chuť
gituša77
17.03.09,12:02
Ďakujem Janka115! Ešte sa opýtam: na akú hrúbku vaľkáš cesto? Určite najtenšie ako sa dá, nie? Moja mama mi vždy vravievala, že treba vaľkať cesto až uvidíš na doske letokruhy. Teraz už sú dosky rôzne, tak som to povedala obrazne. Ďakujem!
JANKA115
18.03.09,17:01
ja vaľkám na tenko, ale letokruhy nevidím takže nie je tenulinké a potom ako Ti dovolí strojček - teda aspoň do môjho nedám hrubé cesto - nedá sa mi potom rezať ...