patotn
16.03.09,18:06
Vydrazil som v drazbe garaz.Predchadzajuci majitel mi neustale robi problemy a snazi sa mi znemoznovat vstup do garaze.Napr. dava do zamkov handry atd a ja nemozem otvorit branu.Uz to urobil niekolkokrat a ja neviem ako ho legalne donutit aby prestal.Co by ste mi poradili?Neexistuje nejaky zakon paragraf ako ho donutit aby prestal?
mvlko
16.03.09,17:11
Investoval by som do mini kamery, ktoru by nezbadal a riesenie by bolo na svete...

Doporucujem: http://www.tssgroup.sk/
patotn
16.03.09,17:37
Problem je ze to nemusi priamo on skodit ale jeho kamarat atd a robi to asi v noci a ak sa zamaskuje tak ho tazko identifikovat.
Skor podat trestne oznamenie?Napisat mu list a uviest nejake paragrafy?
220870
16.03.09,22:02
Po papuli.
Milan.Žiška
17.03.09,06:13
1. krok - Osobný pohovor s upozornením.( + list písomnou formou nič nerieši, ale robí alibi).
2. krok - Osobný "DOHOVOR" bez svedkov, doplniť povinne o " po papuli". Aj keď agresivita nie je celkom na mieste, takýchto lludí je treba riešiť ( doporučujem použiť osobu s vhodnými fyzickými predpokladmi ).
patotn
17.03.09,21:11
pytal som sa pravnika,po pravnej stranke sa s tym neda nic robit pokial ho nechytim pri cine,policia tiez nic nezmoze ak ho nechytia pri tom,pripadne nebude dokaz foto ,natoceny na kamere atd.takze aspon vieme ked chceme dakoho nastvat staci mu pravidelne upchavat zamky a bude mat radost a starost.super.