dodine
17.03.09,10:12
Dobry den. Mam na vas malu prosbu. Ako laik si neviem poradit s internetom. Chcel by som poradit ako a ci sa vlastne da v ie7 vypnut vymazavanie historie. Dik.
marko182
17.03.09,12:39
Neviem, aku jazykovu verziu IE pouzivate. Ja nemam slovensku verziu, takze slovenske nazvy budem iba hadat. Ale nastavenia historie najdete v menu Tools(Nastroje), posledna volba Internet Options(Moznosti internetu). Hned v prvej zalozke General(Vseobecne) je sekcia Browsing History(Historia prehladavania) s tlacidlom Settings(Nastavenia). Otvori sa Vam nove podokno, kde si mozete nastavit pocet dni uchovavania historie navstivenych stranok.
Neviem sice, co presne tymto chcete dosiahnut, ale pokial Vam ide o to, aby ste nestratili adresu na nejaku stranku, ktoru ste navstivili, tak je lepsie si ju ulozit do Bookmarks (Zaloziek).
michja
17.03.09,12:55
urcite ie by som nepouzival... ja pouzivam OPERU je to kvalitnejsie prepracovane a rychlejsie pracovne prostredie. neotvareju sa pop up okna a ani nic take... a je spolahliva.. je tam dobry download a vsetko.. treba to vyskusat ja som mal stale problem s IE
marko182
17.03.09,13:11
urcite ie by som nepouzival... ja pouzivam OPERU je to kvalitnejsie prepracovane a rychlejsie pracovne prostredie. neotvareju sa pop up okna a ani nic take... a je spolahliva.. je tam dobry download a vsetko.. treba to vyskusat ja som mal stale problem s IE

Ja osobne pouzivam Firefox. Ale v podstate je to jedno, oboje je lepsie a hlavne bezpecnejsie ako IE.
dolfort
23.03.09,06:08
Chcel by som poradit ako a ci sa vlastne da v ie7 vypnut vymazavanie historie. Dik.

Tools - Internet Options - (záložka General) - (Browsing History) - Delete