Kvietocek
17.03.09,11:16
Mam otazku na ludi, ktorym svieti v profile PORADAK - velmi ma zaujima ako ste sa dostali na taku uroven ze tie zakony mate v malicku? Ucili ste sa zakony aj na spamat? Ako ste v podstate zacinali z UCT a zakonami?
Dakujem
Zoltán Kovács
17.03.09,10:21
Mam otazku na ludi, ktorym svieti v profile PORADAK - velmi ma zaujima ako ste sa dostali na taku uroven ze tie zakony mate v malicku? Ucili ste sa zakony aj na spamat? Ako ste v podstate zacinali z UCT a zakonami?
Dakujem

Podľa mňa ide o dlhoročnú prax, neustále študovanie, snorenie na porade. A aj prístup (skoro som napísal milostný vzťah) ku svojej práci. Výdrž, pohodlné kreslo (aby chrbtica nebolela, od neustáleho sedenia), super parta ľudí tu na porade....
zuzkic
17.03.09,10:26
dúfam, že sa aj ja niekedy v ďalekej budúcnosti aspoň priblížim na váš level, aj keď sa bojím, že tá "chrbtice dovtedy nevydrží"....
ďakujem všetkým za pomoc, veľmi veľa som sa toho už vďaka vám , ktorí prispievate na poradu naučila....
Zoltán Kovács
17.03.09,10:34
dúfam, že sa aj ja niekedy v ďalekej budúcnosti aspoň priblížim na váš level, aj keď sa bojím, že tá "chrbtice dovtedy nevydrží"....
ďakujem všetkým za pomoc, veľmi veľa som sa toho už vďaka vám , ktorí prispievate na poradu naučila....

Neboj vydrží, síce občas aj zabolí.
janka-ryza
18.03.09,19:44
Prosím Vás o radu ako vložiť analytickú evidenciu k účtu 112 v účtovnej osnove. dakujem krásne
Kvietocek
19.03.09,08:52
Prosím Vás o radu ako vložiť analytickú evidenciu k účtu 112 v účtovnej osnove. dakujem krásne


V účtovnej osnove sú len syntetické účty - analytiku k 112 si uz vytvara kazda firma zvlast podla potreby (okrem uctov kde to urcuje zakon) - v uctovnom rozvrhu
Zoltán Kovács
19.03.09,08:54
Prosím Vás o radu ako vložiť analytickú evidenciu k účtu 112 v účtovnej osnove. dakujem krásne

Si mimotemy, a ani odpovedať nie je možné, nakoľko si neuviedla aký soft používaš. Totiž každý má iný systém na tvorbu analytiky.