rosamilda
17.03.09,11:24
Milí poraďáci...som druhý mesiac nezamestnaná a začala som už dávnejšie uvažovať nad požiadaním dotácie na vytvorenie internetového obchodu. Podnikateľský zámer mám už vypracovaný, len by som chcela poprosiť, či je tu niekto, s kým by som to vedela prebrať...hlavne mám problém s finančnou prognózou na 2 roky a kalkuláciou predpokladaných nákladov..ak by sa tu niekto taký našiel, veľmi by mi to pomohlo...takisto mám pár otázok ohľadom priebehu ak to niekto vie, či je možné odovzdať projekt po 2 mesiacoch evidencie...a či niekto vie poradiť aj čo sa týka webhostingu a pod., proste skúsenosti ohľadom začiatku podnikania v internetovom obchode všeobecne...ďakujem vám veľmi pekne zatiaľ
r_d_h
17.03.09,16:16
projekt mozes podat aj skor nez prejdu 3mesiace a pritom sa mozes pripravovat na testy na zivnost aby si nemusela neskor cakat pokial ta z UP vyberu na testy inak povedane oni maju cas cize aby sa ti to velmi nepredlzilo
v prilohe je financna prognoza na 4roky je to len predpokladana.
co sa tyka webhostingu tak si ho v googli daj vyhladat.
vecsina webhostingovych firiem realizuje aj programovanie webovych stranok
ak este nejake otazky tak sa kludne obrat na mna
LeonCupraR
21.07.09,17:23
Ahoj r_d_h ,
práve som na kurze prípravy na podnikanie a mám tiež v pláne založiť živnosť na prevádzkovanie E-shopu. Privítal by som každú pomoc na vytvorenie podnikateľského plánu presne na tento typ živnosti - som tiež z RS :)
Ďakujem!
kiwko
17.09.12,12:56
ahoj , ja ziadam o dotaciu na podnikanie od upsvar a idem podnikat v internetovom predaji . Nemas nahodou este tvoj podnikatelsky plan . ? diiik :)