slnecnicaa
17.03.09,11:54
Zaciatkom marca mi prisiel list z PCPS, ze sa premenovali na Rapidlife. Ich umiestnenie expozitur, zakaznickych centier, sidla spol., identifikacne udaje, cisla bankovych uctvo ostali nezmenene. Na vrchu listu je cislo mojej poistnej zmluvy (PZ), nizsie je uvedene "kod na elKonto (nove cislo PZ)" a je tam uplne ine cislo. Ide naozaj o zmenu cisla PZ? A ak ano, mozu len tak zmenit cislo PZ? Neberie sa to potom ako nova zmluva s novymi podmienkami, s ktorymi ja napr. nemusim suhlasit?
Dalsia vec je, ze je tam napisane, ze: "S dalsou realizaciou Vase PZ suvisi aj povinnost uhradzat administrativny a spravny poplatok 11,95€, a to s mesacnou frekvenciou od 1.1.2009 (v zmysle casti XVI. odst.7 aktualnych vseobecnych poistnych podmienok (polozka k/ sadzobnika poplatkov), a to vzdy ku 15. dnu v danom mesiaci (cislo uctu........, var. symbol rovny cislu PZ, specificky symbol 99999)." nechapem co je to "realizacia PZ" to za to, ze tam vkladam peniaze, tak este mam platit? a ked moja zmluva bola uzatvorena za nejakych podmienok, mozu pre mna platit ine nove podmienky (aj o poplatkoch)?
Nejako sa mi to cele nepozdava. Co si o tom myslite? stretli ste sa niekto s niecim podobnym?
calawen
17.03.09,10:57