poorka
17.03.09,13:12
Dobry den,
mohli by ste mi prosim niekto poradit, ktore tlacivo mam vyplnit?
Dotycny bol do 30.06.2008 zamestnancom, potom bol evidovany na urade prace a v septembry si zalozil zivnost, na zaklade ktorej si otvoril s.r.o. Bol dobrovolne nezamestnany a platil si len zdravotne poistenie.
Od 11.11.2008 je znovu evidovany ako zamestnanec vo svojej firme. Popri tychto prijimoch pracoval aj na dohodu este ked nemal zivnost a mal aj prijem z predanych pozemkov, z ktorych zaplatil dan.

Dakujem za odpoved.
JANKA115
17.03.09,12:15
nakoľko má založenú živnosť DP B
Zoltán Kovács
17.03.09,12:19
Dobry den,
mohli by ste mi prosim niekto poradit, ktore tlacivo mam vyplnit?
Dotycny bol do 30.06.2008 zamestnancom, potom bol evidovany na urade prace a v septembry si zalozil zivnost, na zaklade ktorej si otvoril s.r.o. Bol dobrovolne nezamestnany a platil si len zdravotne poistenie.
Od 11.11.2008 je znovu evidovany ako zamestnanec vo svojej firme. Popri tychto prijimoch pracoval aj na dohodu este ked nemal zivnost a mal aj prijem z predanych pozemkov, z ktorych zaplatil dan.

Dakujem za odpoved.


nakoľko má založenú živnosť DP B


Prečo B, keď má s.r.o.?
macula
17.03.09,12:19
ale B je pre fyzické osoby a ona píše, že si založil s.r.o.
Zita5
17.03.09,12:21
Prečo B, keď má s.r.o.?

Zamestnanec + predaj pozemkov . Ja tiež som za "B" .Jedine čo nerozumiem , že platil už dane za predaj pozemkov .
Zoltán Kovács
17.03.09,12:23
Zamestnanec + predaj pozemkov . Ja tiež som za "B" .Jedine čo nerozumiem , že platil už dane za predaj pozemkov .

Ospravedlňujem sa, to mi uniklo. Zameral som sa na tú s.r.o. ;)
poorka
17.03.09,12:30
Zamestnanec + predaj pozemkov . Ja tiež som za "B" .Jedine čo nerozumiem , že platil už dane za predaj pozemkov .

Dakujem za rychlu odpoved...no Dan z pozemkov uz zaplatil, to je dan z nehnutelnosti myslim...
Takze vyplnim teda "B".
Inak takisto ma ja prijem z prenajmu pozemkov...no snad si s tym poradim...je to 1.x co vyplnam danove priznanie a dotycny je z toho vacsi jelen nez ja :D