novacik16
18.03.09,08:27
Dobrý deň,
pracujem v MRP WIN a chcem sa opýtať skúsených. Spoločnosť bola založená až v roku 2008, počiatočné stavy sa nahadzovali cez funkcie. teraz ked sa pozrem na súvahu tak pohľadávky za upísané vlastné imanie mam v odstavci netto3 - bezprostredne predchádzajúce účtovné obdobie. Je to tak správne?
Dakujem za radu.
Andyke
22.03.09,20:01
Áno tak to má byť.
tacasina
23.03.09,06:23
Milí poraďáci, prosím vie mi niekto poradiť kde robím chybu ?
Ak si dám vytlačiť výkaz ziskov a strát za rok 2008 je všetko v poriadku /všetko mi sedí /, ale keď vytlačím výkaz ziskov a strát z priebežnej účtovnej závierky nenaráta mi tam do riadku 15 náklady na sociálne poistenie.

Vedel by mi niekto poradiť ?
tacasina
23.03.09,06:56
Milí poraďáci, prosím vie mi niekto poradiť kde robím chybu ?
Ak si dám vytlačiť výkaz ziskov a strát za rok 2008 je všetko v poriadku /všetko mi sedí /, ale keď vytlačím výkaz ziskov a strát z priebežnej účtovnej závierky nenaráta mi tam do riadku 15 náklady na sociálne poistenie.

Vedel by mi niekto poradiť ?

Posúvam.......
bbbbb
01.04.09,09:21
Dobrý deň! Chcem vytlačiť súvahu za február a počítač mi oznamil chybu v predpise riadku 999. Zobrazí mi len prvú časť súvahy a sú to údaje za rok 2008. Prosím o radu, ak mám niekto podobnú skúsenosť. ďakujem
lenkak
01.04.09,11:37
predpokladám, že ešte nemajú súvahu úplne prepracovanú, len niečo zakompované, skús im napísať.
betka
08.04.09,19:27
Stiahla som si tiež najnovšiu verziu 551, a tiež mi vypisuje riadok 999. Potrebovala som vytlačiť výkazy. Výkaz ZaS bol OK ale súvaha štrajkovala.
Je hrozné, že sme si zvykli tak na software, a vypľujú nám súvahu za pár sekúnd. Potrebovala som včera spracovať pre inštitúcie výkazy a namiesto pár sekúnd som robila ručne veľmi dlho, ani radšej nepoviem, i na stole som zaspala.:D
Po prebudení som sa na to vykašľala a vytlačila som im stromovú, nech sa potrápia oni :D:D:---:---