martinala
04.07.05,11:49
Vie mi prosím niekto povedať, kedy sa bude podávať majetkové priznanie ? /to, čo sa podáva tuším každé 3 roky/.

ďakujem,
martina
Marína
04.07.05,16:54
Ak si dobre pamätám, majetkové priznania sa nepodávajú. Aj posledné podávané mali DÚ len archivovať, ale zdá sa mi že dokonca skartovať. Myslím, že AVO bude vedieť jednoznačnú odpoveď.
Jana Acsová
04.07.05,17:08
Ak si dobre pamätám, majetkové priznania sa nepodávajú. Aj posledné podávané mali DÚ len archivovať, ale zdá sa mi že dokonca skartovať. Myslím, že AVO bude vedieť jednoznačnú odpoveď.Zase o nás bez nás? http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif Vy. Vy. Vy. Ale ste milé. Fakt.http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif (ale fakt sa mi to nechce hľadaťhttp://www.porada.sk/images/icons/icon13.gif).

Doporučujem tento postup:
Keď je ticho DÚ, buďme aj my. Keď to bude aktuálne, objaví sa to v médiách a potom sa začnem robiť múdra. O.K.?http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif

Pre začiatok prikladám:

http://www.finance.sk/home/dane/majpriz/
http://www.monarex.sk/zak/majetok.htm

Trochu staršie linky, ale to len na osvieženie pamäte, kedy sme podávali posledné MP.
Riešil to § 40 Zákona 511/1992 Zb. o správe daní ... a tento § bol zrušený.
martinala
06.07.05,13:43
Ďakujem Vám, veľmi ste pomohli, ušetrili ste mi tááááákyto kopec času ...
martina