slavonix
18.03.09,10:59
ahoj vsetkym..chcel by som Vas poprosit o nazor na moju stranku
slavonixia-t.szm.sk ...nejake pripomienky ohladom dizajnu, obsahu, a pod. dakujem za rady
Fero11
18.03.09,10:15
Nic v zlom, radsej nebudem pisat svoj nazor, ale bolo by tu asi velmi vela kritiky. napr. mrkni na validitu http://validator.w3.cz/check?uri=www.slavonixia-t.szm.sk , word nieje moc dobry generator kodu
(ale kazdy raz zacinal) skus sa ucit pisat v html na www.jakpsatweb.cz
mpca
18.03.09,10:17
Práve som chcel napísať to čo fero,, vo worde sa nerobia web stránky, a taktiež web stránka ako obrázok je už dávno "out",,,
to skôr vo flashi...
slavonix
18.03.09,10:38
hi...diky chlapi...ako ja nesom programator stranok...ide mi hlavno o to svojpomocne si zalozit web a vo worde mi to ide najlepsie...skor som cakal ze napisete ci sa vam nieco nezobrazuje a tak... iba pre zaujimavost si do toho validatora hodte poradu vyhodilo mi 84 chyb ...hehe...a ja som sa za seba uz chcel zacat hambit...ale mat na mojej amater. stranke o 19 chyb viac ako tato seriozna stranka...je myslim v pohode :-)
Fero11
18.03.09,11:22
to nieje o validacii (to bolo len na okraj) ak chces spravit normalnu stranku, zacni odkazom, co som ti ponukol
slavonix
18.03.09,11:42
dobre...nechcem byt otravny...pocul som uz vela ohlasov ze word nie je na pisanie stranky vhodny, dokonca sa niekde uvadza ze sa to ani neda...v tomto pripade nechapem akoto ze mne sa to podarilo,...ale to co by som od Vas chcel su padne dvovody, preco word nie je vhodny..a cim viac dvovodov tym vam budem vdacnejsi...pretoze som uz narazil na par prekazok ktore word prinasa, ale vzdy sa my ich podarilo zdolat...stranka sa nezobrazovala v mozile...uz sa zobrazuje, bola necitatelna...uz sa da aj citat...prave preto chcem dalsie pripomienky..nepytam sa na idealne programovanie stranky, pytam sa na nevyhody pisania stranky vo worde ...dakujem...
mpca
18.03.09,12:02
na strarnky su predurcene ine programy,,,, pozri si zdrojovy kod svojej stránky.... a pozri si zdrojový kód porady,,, je rozdiel asi 20 strán ;)
slavonix
18.03.09,13:36
add mpca: pozrel som si zdrojovy kod porady a ma 60 stranok, pozrel som si aj svoj a naratal som 12...taakze pointa?
Charon
19.03.09,05:14
add mpca: pozrel som si zdrojovy kod porady a ma 60 stranok, pozrel som si aj svoj a naratal som 12...taakze pointa?

Prosím, ber to, čo Ti odporučili vyššie ako radu, nie ako útok. Pointa? Tvoja stránka má veľa, veľa balastu (nebavím sa teraz o grafike). To znamená, že ak by TOTO isté bolo napísané tak ako má byť, tak počet riadkov bude max. tretinový. Počet stránok nie je dôležitý, ale kvalita kódu (napr. aj počet riadkov. Lebo veľa z toho, čo na Tvojej stránke je napísané 10 riadkami a dosť nejasnými sa dá napísať jedným, dvoma). Naviac, Porada je v php a Tvoja v html teda neporovnateľné.
Pozri si na webe voľne prístupne designy stránok, tie sú na celkom slušnej úrovni.
Charon
19.03.09,05:22
...nepytam sa na idealne programovanie stranky, pytam sa na nevyhody pisania stranky vo worde ...dakujem...
Nevýhody písania vo worde? Pozri si validáciu Tvojej stránky... strašne veľa chýb v kóde. Naviac. Ak ich budeš ignorovať nemusia na načítať každému, niektoré prehliadače ju budú zobrazovať chybne, neúplne... Napr. mne sa roztiahla mimo obrazovky. Ak chcem vidieť čo je v ľavo, musím sa tam presunúť ... A Word Ti neumožnuje robiť také designy aké by si možno chcel.