xedit
18.03.09,12:58
Dobry den.Nevie mi niekto prosim vas poradit ako spustim pocitac?Pocitac normalne zapnem normalne sa zacne spustat len ked treba zadat heslo klavesnica nereaguje (nesvietia ani kontrolky)skusal som nudzovy rezim (F8)nereaguje.ked som dal inu klavesnicu nereaguje.Ked vitiahnem koncovku a zase ju zasuniem bliknu vsetky 3 kontrolky a to je vsetko.Poradte prosim.Za akukolvek radu vopred dakujem.
Chobot
18.03.09,12:28
Dobry den.Nevie mi niekto prosim vas poradit ako spustim pocitac?Pocitac normalne zapnem normalne sa zacne spustat len ked treba zadat heslo klavesnica nereaguje (nesvietia ani kontrolky)skusal som nudzovy rezim (F8)nereaguje.ked som dal inu klavesnicu nereaguje.Ked vitiahnem koncovku a zase ju zasuniem bliknu vsetky 3 kontrolky a to je vsetko.Poradte prosim.Za akukolvek radu vopred dakujem.

Treba naištalovať ovládač klávesnice. Ak to nepomôže, bude treba preinštalovať Windows, lebo pri reštarte zruší ovládače klávesnice.
Martin Mocko
18.03.09,12:32
Predpokladám, že ide o USB klávesnicu. Ak nechceš reinštalovať WIN - mohla by pomôcť PS/2 klávesnica.
mpca
18.03.09,12:50
...alebo len redukcia z USB na PS/2...
ivoovi
18.03.09,13:27
Dobry den.Nevie mi niekto prosim vas poradit ako spustim pocitac?Pocitac normalne zapnem normalne sa zacne spustat len ked treba zadat heslo klavesnica nereaguje (nesvietia ani kontrolky)skusal som nudzovy rezim (F8)nereaguje.ked som dal inu klavesnicu nereaguje.Ked vitiahnem koncovku a zase ju zasuniem bliknu vsetky 3 kontrolky a to je vsetko.Poradte prosim.Za akukolvek radu vopred dakujem.

Ahoj,
Do BIOS-u sa vies dostat? Tam klavesnica funguje?
Resp. ako si sa dostal do nudzoveho rezimu ak klavesnica nejde?
Ak vymenis klavesnicu s PS/2 koncovkou za behu PC tak PC ju nema "naistalovanu" tzn. musis restartnut PC aby ju OS rozoznal. Preto ti diodky zasvietili ,ale klavesnica nesla. USB je v pohode.
Ake maju koncovky tie klavesnice co si skusal?
Ivan