Lucius-IL
18.03.09,19:57
Mate niekto skusenosti s google adword?alebo firmou webreklama?Prosim o radu skusenost ci su schopni,ci Vam pomohli.
rickman
19.03.09,09:26
Ano, Google je schopny vyzmykat vsetky tvoje limity na maximum. Znamena to, ze premavku ti na stranku dotiahne za akychkolvek okolnosti, no kto (resp. co) tvori tu premavku, to sa uz nedozvies. Potom si mozes precitat siahodlhe clanky o tom, ze ako to oni vsetko kontroluju, aby sa zabranilo podvodnym kliknutiam. Ale konverziu (videnie -> kliknutie) nebudes mat vyssiu ako niekolko par percent. A o goals (kliknutie -> nakup) ani radsej nepisem.

A nie je to pritom len o klucovych slovach. Ani ta najlepsia kombinacia ti nezaruci absolutne nic.

O milimeter je na tom lepsie inzerovanie cez facebook, ale aj u nich je to take na povazenie. Rozhodne cielenie maju perfektne. Ale ci skutocne funguje tak, ako ma, ti neprezradi nikto.
Dantess
19.03.09,19:22
A čo hovorite na etarget ??? a ten facebook jerovnaky štyl ako googel ? Ja osobne tiež tymto klikačkam neverim, ale nejaky marketing treba robiť a človek ked nema na radio, mhd, a niečo drahšie, tak bohužial musi takto riskovať...
padro
19.03.09,20:26
urcite radsej adwords ako etarget.. aspon take ja mam skusenosti
Lucius-IL
19.03.09,21:12
Dik za radu no skusim namesiac a uvidimnemam zatial ziadnu reklamu este len zacinam