maartin
18.03.09,22:45
Zdravim,
Pri pisani Bc. prace ste mi tu na porade velmi pomohli, preto ma napadlo, ze mi mozno pomozete aj z diplomovkou.

Mojou temou je Analyza hospodarskeho vysledku, vynosou a nakladov na priklade konkretneho podniku.

Akurat sa pustam do teorie - prvej kapitoly. Rozmyslal som rozclenit ju na tie zakladne casti, nejake tie poucky a delenia ohladom V, N, HV, potom opisat uctovne hladisko, popisat podrobne VZaS, pozriet sa na HV z danoveho hladiska, potom by som chcel nejake zaujimavosti, myslel som na analyzu ziskovosti, preskumat dopad uctovne rozne vykazaneho HV na spomenutu analyzu, taktiez zamysliet sa a najsť korelaciu medzi rozhodovanim sa investorov na financnom trhu a informaciou o HV ale z taziskom na firmu, teda z pohladu manazera.

Druhu kapitolu by som chcel zasvetit uz konkretnej analyze v podniku, to ale planujem urobit az dalsi semester.

Tie posledne 2 "problemy" budu takym zamyslenim sa, uz mam aku taku predstavu, ale potreboval by som keby ste mi pomohli s literaturou tykajucou sa tych zakladnych veci, nemali ste v rukach nejaku dobru knizku? Taktiez neviem najst nejaky podrobnejsi popis N, V, a HV s legislative, verim ze v tom mate jasnejsie, a pomozete mi :)

taktiez ak niekoho napadne nejaky dobry problem, ktory by stal zato rozobrat ho v praci, budem urcite velmi povdacny.

dakujem!