Michelle22
19.03.09,14:06
Ahojte, poraďte mi prosíííím.Mám MRPwin,chcela som vytlačiť pokladničné doklady a stále mi vypisuje "nesprávny názov výstupnej zostavy" Všetko ostatné mi tlačí.Čo som vedela to som si nastavila aj som si skontrolovala či mám zvolenú správnu tlačiareň a ..... niiiiiišt......ďakujem.:eek:
mysimis
19.03.09,13:08
A to Ti nejde tlačiť v JÚ alebo v PÚ?
Airamz
19.03.09,13:13
Ahojte, poraďte mi prosíííím.Mám MRPwin,chcela som vytlačiť pokladničné doklady a stále mi vypisuje "nesprávny názov výstupnej zostavy" Všetko ostatné mi tlačí.Čo som vedela to som si nastavila aj som si skontrolovala či mám zvolenú správnu tlačiareň a ..... niiiiiišt......ďakujem.:eek:
V MRP-programe už síce dlhšiu dobu nerobím, ale ak ma pamäť neklame, tak že musíš mať správne zadaný kód DPH, aby správne vytlačilo príjmový alebo výdavkový pokl. doklad a musíš byť nastavená na konkrétnom doklade, ktorý chce vytlačiť. Potom by to už malo vytlačiť správne, hlavne ak ostatné tlačové zostavy fungujú bez problémov.
mysimis
19.03.09,13:19
V MRP-programe už síce dlhšiu dobu nerobím, ale ak ma pamäť neklame, tak že musíš mať správne zadaný kód DPH, aby správne vytlačilo príjmový alebo výdavkový pokl. doklad a musíš byť nastavená na konkrétnom doklade, ktorý chce vytlačiť. Potom by to už malo vytlačiť správne, hlavne ak ostatné tlačové zostavy fungujú bez problémov.

ale môže sa jednať aj o hromadnú tlač PPD a VPD.
Michelle22
19.03.09,13:22
Ten komu robím účtovníctvo nie je platcom DPH,aj tak to môže mať na tlač vplyv??? Riadne sa nastavím na doklad ktorý chcem tlačiť prenesiem si text a ostatné somariny a furt nič......
Michelle22
19.03.09,13:48
MENŠIA ZMENA .... niečo sa mi len predsa podarilo,cez výstupy-ukážka-tlač a až potom sa mu uráčilo .... no neviem to musí byť také komplikované,nemá to nejakú skratku ako napr. v starej verzii "D"??? Pripadá mi to ako "na okolo bližšie"!!!!
AnikoAd
22.03.09,07:43
Michelle22, napíš to prosím ta podrobnejšie. Pokial som nenainštalovala novu verziu 6,00 , tak som tlačila v pohode, teraz za nič na svete.... Ďakujem.
AnikoAd
22.03.09,10:46
Už som na to prišla, nemala som presne zadany prefix....Musí byt presne vo forme napr. VPD-8000
Zuzana Ku.
06.04.09,15:04
Chcem sa opýtať, či Vám tieto pokladničné doklady z MRP vyhovujú? Mne tam chýba miesto na podpisy, vyhotovil, schválil atď...? Čo Vy na to vravíte? Kam potom dávate podpisy? Stále váham, či používať tieto doklady, lebo všetky vypisujem ručne, čo tiež nie je výhra...
Andyke
06.04.09,15:59
Musíš zvoliť predlohu výstupnej zostavy 003,004 (keď tlačíš z pokladničnej knihy ) a keď z denníka tlačíš tak predlohu č.004,005 - čo Ti vyhovuje.
Pozri najprv ukážku na monitore.