macabea
19.03.09,16:33
Dostala som ponuku na liečebný pobyt a môžem si vybrať z týchto dvoch kúpeľných miest. Máte niekto osobnú skúsenosť? Neviem sa rozhodnúť.
Vďaka.
mareko
19.03.09,18:51
17.4. idem do Nimnice, napíšem svoje postrehy. Pravdepodobne to už bude pre teba neskoro. Ja idem na víkendový, neviem či ti to pomôže.
macabea
20.03.09,08:37
Budem rada, mam sa rozhodnut do konca maja. Len teraz som zacala zhanat informacie. Najviac ma zaujima ubytko a moznosti travenia volneho casu. Aby som to tam vydrzala 3 tyzdne.
Lianka
20.03.09,13:33
Uprimne povedane - v Nimnici je otrasne, "skanzen socializmu" to nazyvaju. Ak ste samoplatcovia, ubytuju Vas zrejme v zrekonstuovanych liecebnych domoch.
Negativa - kamiony, hluch, eroticky klub pod oknami (to mi najmenej vadilo), ziadne moznosti vyzitia, ziadne sluzby, ziaden obchod, zle dopravne spojenie, nie je kam ist (moznosti travenia volneho casu).
Pozitiva - velmi pekna solna jaskyna.

Do kupelov chodievam rada a casto, ale toto boli najhorsie kupele, ake som kedy zazila. Ak je tema Nimnica vs. Lucky, preferujem jednoznacne Lucky.

Mne osobne tieto kupele velmi vyhovuju.
Vyhody: priroda, krasne prostredie, ticho, moznost prechadzok, tur, vyletov do okolia (priroda, aquaparky, Lipt. Mara), kvalitne sluzby, mnozstvo sluzieb, ochotni a znali persnonal, tanecne zabavy, novy vonkajsi bazen a sauny a pod.

Chodievam tam asi 5 rokov, niekolkorat za rok. Moju velmi dobry manazment, vela sa tam zainvestovalo za posledne roky. Ceny su prijatelne, moznost vyberu ubytovanie ** alebo ***, priamo v hlavnom pavilone alebo mimo. V kazdom pripade sa mozem vyjadrit len pozitivne o tychto kupeloch. Najblizsie tam idem na Velku noc.

Viac info najdes aj na ich webstrankach.
olybaba
20.03.09,15:58
pozdravujem,
- v minulom roku som bola v mesiaci april na 4 tyzdne v Luckach, liecebny pobyt po operacii pohybovaho ustrojenstva
- mali sme skarede zimne pocasie, snezilo, az ku koncu mesiaca tam zavitala jar
- liecebna starostlivost dobra (este nebol v prevadzke vonkajsi bazen, prave ho stavali - vsade okolo ako na stavenisku)
- ubytovanie ............ podla toho v ktorom licebnom dome ? hlavny pavilon Choc bol po ciastocnej rekonstrukcii, ubytovanie najlepsie; ubytovanie nad balneom - ako v bunkri; ubytovanie v Penzione sa dalo, ale ubytovanie v Liptove nevyhovujuce - mala som moznost vidiet vsetky varianty ubytovania - foto zverejnene na internete je vacsinou ine ako skutocnost
- strava dobra
- kupele su umiestnene v prirode, moznosti prechadzok a obvecer kulturny program s moznostou tanca
- celkove zhodnotenie : spokojnost s pobytom, hlavne ze som sa po operacii skoro zotavila, k comu pripeli aj kupele Lucky
mzdarka renca
20.03.09,18:07
Ja som bola v Lúčkach v roku 2006 v auguste 4 týždne. Tiež som bola veľmi spokojná. Bývala som v Choči, kde je ubytovanie hotelového typu. Krásna príroda, kúpele organizujú rozne kultúrno-športové akcie, výlety. Odporúčam.

http://www.kupele-lucky.sk/info.php