benzoo1
19.03.09,17:59
ahojte vsetci som tu novy chcel by som zacat stavat rod.dom a zhanam nejake info ohladom toho vsetkeho co sa okolo toho deje tak sa vas chcem spytat ti ktori mate skusenosti so stavanim chcem stavat svojpomocne 2podlazny dom jedn. stavba nic zlozite neviem sa rozhodnut ci mam stavat z YTONG LAMBDA alebo DREVODOM ktory som uz staval pre 1 firmu a viem nieco malo o tom ...... ale myslim si ze je jedn klast ytongove kvadre pekne vedla seba a izolacne vlastnosti maju tieto lambdy celkom dobre a ktomu by som dal urcite aj polystyren z vonku sak treba setrit s teplom a ked sa stavia tak poriadne len neviem co by bolo vyhodnejsie ci YTONG alebo DREVODOM a neviem ale teraz sa mi zda ze sa dost casto stavia 2 podlazie z krovov a lat a nie betonove predlady vie niekto poradit co sa viac oplati pripadne co je jedn.a neviem kolko vobec taka stavba moze stat bez pozemku svojpomocne preto posielam aj typ domu z PRODOMU KLASSIK163 taketo projekty sa mi hrozne pacia ale mozno by som chcel v mensom prevedeni klasika obycajna strecha bez okien primerany sklon v zadu na dome by som asi ten maly balkonik nedaval take mensie upravy atd takze budem rad ked sa podelite s vasimi skusenostami aj somnou a inymi uzivatelmi velmi pekne dakujem mozete pisat pripadne na icq 231 685 564
Lianka
20.03.09,17:35