vasulka
20.03.09,08:12
Milý Poraďáci, už veľakrát jste mi pomohli, som vám veľmi vdečná. Bohužiaľ, znova sa vyskytol v PC problém. Používam Mozillu Firefox a domov. stránku mam nastavenú Google. Zrazu sa z Mozilou otvára Search Conduit a nastavení Google sa neudrží. Stránka Conduit píše, že je zpätne kompatibilná. Vite mi niekto poradiť, ako sa toho zbaviť? Som počítačový laik, dúfam že chápete co som napísala. Ďakujem za odpovede.:) V.
Charon
20.03.09,10:25
čo znamená ..."Zrazu sa z Mozilou otvára Search Conduit a nastavení Google sa neudrží"?
Zmeníš v nastaveniach úvodnú stránku, uložíš a po reštarte Mozilli sa opäť otvorí Conduit? Ak to je tak, tak máš v PC vírus, malware, alebo trojského koňa.
vasulka
20.03.09,11:00
Presne si ma pochopil, doobeda som spustila Spybot, ale nič nenašiel. Neviem, čo s tím mam robiť.
Charon
20.03.09,12:05
No. Pri štarte sa Ti spúšťa nejaký program, čo stráži túto zmenu. Musíš sa pozrieť, hoci aj cez spybot, aké programy sa Ti spúšťajú pri štarte. A na základe "poznania" ho odkliknúť. Ale toto je potrebné spraviť v SAVE mode, aby trojský kôň nebol v pamäti.
(Ja viem, že som dávnejšie slúbil, že do blogu spravím návod, ale nemám čas :-) )
vasulka
13.06.09,11:06
Toho Search Conduit som sa konečne zbavila a to len náhodou. Musela som preinstalovat Windows a už ho chvála bohu nebolo.:---