svecova
20.03.09,10:48
nemate niekto skusenosti s vyrazkami v podpazusi?neviem z coho sa mi vyhodili, trosku na zaciatku svrbeli..neviem co si mam na to dat..mozem lieh?
syrik
20.03.09,09:52
nemate niekto skusenosti s vyrazkami v podpazusi?neviem z coho sa mi vyhodili, trosku na zaciatku svrbeli..neviem co si mam na to dat..mozem lieh?

Akú formu depilácie používaš? Môže to byť podráždené aj po depilácii, ale môžu o byť aj tzv. potničky...Lieh vysušuje, ale je podľa mňa aj dosť agresívny..ja by som volila suchý púder...alebo Canesten masť...
svecova
20.03.09,09:59
holenie ale neobjavilo sa to po nom..nikdy som nic take nemala a mam to len v jednom podpazusi..
kvalitar
20.03.09,10:09
nebola zmena vody po holeni alebo ziletiek? Ten Canesten by mal pomoct...
syrik
20.03.09,10:12
Alebo zmena mydla, pracieho prášku a pod.? Ak nie, možnoje to prejav mykotickej infekcie...skús Canesten a ak nezaberie, treba k lekárovi...
svecova
20.03.09,10:24
skusila som aj par dni nepouzivat gulicku, ani sprchovy ale nezmizli..ta mast canesten je taka ista ako co reklamuju proti plesni na nohach?
syrik
20.03.09,10:29
skusila som aj par dni nepouzivat gulicku, ani sprchovy ale nezmizli..ta mast canesten je taka ista ako co reklamuju proti plesni na nohach?

Áno...je skvelá na všetko..či sú to zapareniny, vyrážky...teda aspoň ja a u nás doma s tým máme dobré skúsenosti...a dokonca je už tuším aj vo forme spreju...ale to je asi pod iným názvom,ale obsahuje také účinné látky,ako Canesten...priateľ to používal...
terezamaria
31.03.09,10:22
Pokiaľ Canesten nezabral, tak to asi nebude plesňového pôvodu, skúste krém Pityol, keď to zaberie na zaparený detský zadoček, tak by to malo zabrať aj v podpazuší. Pomáha aj nasvietenie Bioptron lampou, aspoň 5-6 impulzov 3 x denne.
svecova
31.03.09,10:52
Canesten zabral, je to super vec..
BXLmiami
01.04.09,05:50
Nezabudnite ale vyhodiť žiletku,ktorú ste používala,lebo si to infikujete plesnou zase.Jednorázové žiletky alebo vyvárať.
Bionda
02.04.09,06:17
po holení hneď nepoužiť antipersp. event. deodorant- kto čo používa. Ak po holení vznikne miniranka- po odstr. chĺpku- je zrejme vstupom. Po holení nie je zlý ani Sudocrem.