Pohar
20.03.09,15:47
Dobrý deň
známej prišiel do domácnosti zaplatenie poplatku za smeti. Od polovice minulého roka má v domácnosti zapísaný trvalý pobyt aj jej manžel, ale on na výpise nebol.......zavolá tam asi chyba úradníčky....
alebo tam ešte nemal byť zapísaný? neviete ako to je?
kyblik
20.03.09,15:29
Naco sa v tom rypat... Niekedy je dobre ked je clovek blby. Nenavadzam nikoho na podvod ale naco vyhadzovat peniaze??? Sak ked si to vsimnu... snad ju potom za to nezatvoria...
kaco11
20.03.09,15:38
u nas to bolo tiez tak isto. pani na prizemi MÚ kde som si prehlasovala trvaly pobyt ma zabudla upozorniť ze sa mam zastaviť aj o dve poschodia vyššie kde sedi pani ktora ma na starosti odpad. Keby som tam nemusela ist odhlasiť draheho byvalu tak by mi na to ani nedošli. Je to par korun. Je to tvoja povinnosť sa tam zahlasiť pokial tam fyzicky bývaš a produkuješ odpad, ale vzhľadom na hospodársku krízu.... je to na tebe. nedojdu ti na to. nemaju ako.
Pohar
20.03.09,15:52
ok dakujem za odpovede
asi tam pondelok zavolame a spytame
ale pokial som sa ja prehlasovala automaticky to urobili......
nechápem to
oni nie sú prepojení vnútri - databáza?
kyblik
20.03.09,15:58
no co sa prepojeni tyka na Slovensku velmi dobre funguju tieto: obcan - danove, obcan - socialka, obcan - policia... prip. este trojkombinacia : obcan - banka - exekutor...:D no dajte este nejake kombinacie..
kaco11
20.03.09,17:18
U nas v samorine mame "novy" barak. Byvame tu uz dva roky. Teta na evidencii OLO ani nevedela, ze uz su vsetky byty odkupene a v kazdom niekto byva. Z 18 bytov v baraku mala v evidencii cca 4 rodiny. NIE NIE SU PREPOJENI