arion92
21.03.09,23:51
Ahojte,
chcel by som vas poprosit o radu. Mam vo Worde 2003 par viacstranovych priloh. Vytvoril som si zoznam priloh. Potreboval by som vsak, aby mi tam zobrazovalo rozpatie stran, na ktorych sa konkretne prilohy nachadzaju. Mozno by sa to dalo cez zalozky, ale ja netusim ako.

Dakujem za kazdu radu
Chobot
23.03.09,07:36
Ahojte,
chcel by som vas poprosit o radu. Mam vo Worde 2003 par viacstranovych priloh. Vytvoril som si zoznam priloh. Potreboval by som vsak, aby mi tam zobrazovalo rozpatie stran, na ktorych sa konkretne prilohy nachadzaju. Mozno by sa to dalo cez zalozky, ale ja netusim ako.

Dakujem za kazdu radu

Myslím, že poraďáci (vrátane mňa) asi nepochopili presne, na čo sa pýtaš, resp. čo potrebuješ dosiahnuť. Ide ti o číslovania strán tých príloh? Alebo chceš mať rozpätie strán uvedené v obsahu?

Konkretizuj otázku, pre teba je to možno samozrejmé, keď vidíš svoj dokument, ale pre cudzieho je otázka nezrozumiteľná. Ešte lepšie by bolo, keby si ten dokument pripojil, nech vidíme, čo potrebuješ spraviť.
arion92
23.03.09,08:17
Alebo chceš mať rozpätie strán uvedené v obsahu?
Ano, presne toto je mojim cielom.
Prilohu by som vlozil uz v prvom prispevku, ale bohuzial nikde som nenasiel moznost na jej vlozenie. :confused:
Chobot
23.03.09,09:10
Ano, presne toto je mojim cielom.
Prilohu by som vlozil uz v prvom prispevku, ale bohuzial nikde som nenasiel moznost na jej vlozenie. :confused:

Zase si nič bližšie nenapísal. Ten obsah máš automatický? V tom prípade to asi nepôjde, totiž obsah vytvorí Word tak, že k názvu kapitoly (pre neho je príloha jednou kapitolou) priradí stranu, na ktorej tá kapitola začína. Napr. :

KAPITOLA................ str.
Úvod ...................... 2
Kapitola 1..................3
Kapitola 2..................7
....
Príloha č. 1................15
Príloha č. 2................19

Ty asi chceš docieliť toto? (:rolleyes::confused:):


KAPITOLA................ str.
Úvod ...................... 2
Kapitola 1..................3
Kapitola 2..................7
....
Príloha č. 1................15-18
Príloha č. 2................19-22

Tak to nepôjde automaticky, to budeš musieť spraviť ručne.

Alebo chceš niečo iné?

Prílohu vložiš tak, že pod tým oknom, kde píšeš príspevok je ešte jedno dialógové okno, kde máš tlačítko Prílohy (pridať/odobrať) a keď na neho klikneš, tak sa ti otvorí nové okno, kde vložíš prílohu.
arion92
23.03.09,09:59
Zase si nič bližšie nenapísal. Ten obsah máš automatický? V tom prípade to asi nepôjde, totiž obsah vytvorí Word tak, že k názvu kapitoly (pre neho je príloha jednou kapitolou) priradí stranu, na ktorej tá kapitola začína.

Mam vytvoreny zoznam priloh, ktory obsahuje iba prilohy. Obsah celej prace je bez zoznamu priloh. Zoznam priloh je samostatne. Vytvoril som ho cez "Vlozit"-"Odkaz"-"Register a zoznamy"-"Zoznam obrazkov". Vyzera nasledovne:

www obrazok.eu/files/ddajbw1mesw8siu3hsv2.jpg

Namiesto toho, by som potreboval, aby tam bolo rozpatie stran.
Príloha 1................1-2
Príloha 2................3-4
...


Prílohu vložiš tak, že pod tým oknom, kde píšeš príspevok je ešte jedno dialógové okno, kde máš tlačítko Prílohy (pridať/odobrať) a keď na neho klikneš, tak sa ti otvorí nové okno, kde vložíš prílohu.

Bohuzial, ja tu ziadne podobne dialogove okno nemam. Vid priloha.

www obrazok.eu/files/a7bczmuu4bxxneqbych2.jpg

Odkazy su bez bodky, lebo nemam este opravnenie vkladat hypertextove odkazy.
Chobot
23.03.09,10:08
Mam vytvoreny zoznam priloh, ktory obsahuje iba prilohy. Obsah celej prace je bez zoznamu priloh. Zoznam priloh je samostatne. Vytvoril som ho cez "Vlozit"-"Odkaz"-"Register a zoznamy"-"Zoznam obrazkov". Vyzera nasledovne:

www obrazok.eu/files/ddajbw1mesw8siu3hsv2.jpg

Namiesto toho, by som potreboval, aby tam bolo rozpatie stran.
Príloha 1................1-2
Príloha 2................3-4
...

Tak bohužiaľ, ako som písal, toto nepôjde spraviť automaticky, jedine ručne, lebo Word zatiaľ nemá možnosť formátovať v obsahu zobrazovanie čísla strany (môžeš napr. formátovať tie bodky, písmo, ale nie vytvoriť takého rozpätie).



Bohuzial, ja tu ziadne podobne dialogove okno nemam. Vid priloha.

www obrazok.eu/files/a7bczmuu4bxxneqbych2.jpg

Odkazy su bez bodky, lebo nemam este opravnenie vkladat hypertextove odkazy.

Aha, tak to bude asi tým, že si nový a možnosť pridávať prílohy budeš mať až po niekoľkých príspevkoch, len neviem, po koľkých. Potom tam budeš mať takéto okienko:
arion92
23.03.09,10:56
Tak bohužiaľ, ako som písal, toto nepôjde spraviť automaticky, jedine ručne, lebo Word zatiaľ nemá možnosť formátovať v obsahu zobrazovanie čísla strany (môžeš napr. formátovať tie bodky, písmo, ale nie vytvoriť takého rozpätie).
V jednej knihe o Worde som sa toto docital:


Zalozky muzeme vyuzit v cele rade situaci – napriklad urceni cile hypertextoveho odkazu, definice krizovych odkazu a vytvareni polozek rejstriku, jez se odvolavaji na cely interval stranek.Na zaklade tejto informacie som predpokladal, ze existuje nejaka moznost. Podla vsetkeho tym asi nemysleli zobrazenie intervalu stranok.

PS: dakujem za ochotu
Chobot
23.03.09,11:27
V jednej knihe o Worde som sa toto docital:

Na zaklade tejto informacie som predpokladal, ze existuje nejaka moznost. Podla vsetkeho tym asi nemysleli zobrazenie intervalu stranok.

PS: dakujem za ochotu

A v tej knihe náhodou návod nebol? Možno to riešia nejakým iným spôsobom, ktorý ja nepoznám (makro, switche funkcií, ....)
arion92
23.03.09,16:01
A v tej knihe náhodou návod nebol? Možno to riešia nejakým iným spôsobom, ktorý ja nepoznám (makro, switche funkcií, ....)
Bohuzial nie :confused:
Chobot
25.03.09,07:28
Bohuzial nie :confused:

Alebo je možné, že to mysleli inak, len to naformulovali nejednoznačne. 6e tým rozsahom mysleli vlastne obsah celého dokumentu.