havko-mt
22.03.09,10:11
opisem moj problem, ked chcem vymazat nejaky subor s pc ta vypise ze je pouzivany inym programom ze mam ukoncit programi co by mohli ten subor pouzivat, skusal som povypinat procesy, v spustenych programoch neni ziadny program co by subor pouzival ale stale nejde vymazat ani presunut ani premenovat, nevie mi niekto poradit sposob , zobrazenia programov co dany subor pouzivaju nejako cez registre alebo cez nejaky program , alebo iny sposob ako chybu odstranit. diky za pomoc
xxxpower2
22.03.09,09:25
A o aky subor sa jedna?Skus restartovat pc a potom zmazat alebo v safe mode....
havko-mt
22.03.09,09:27
ziadny subor nejde vymazat ani presunut nic aj ked restartujem
xxxpower2
22.03.09,09:44
A nemas nahodoupusteneho druheho uzivatela na pc?Alebo viacerych?respektive mas povolenia v pc?
havko-mt
22.03.09,10:02
no tak tupy az niesom :DD vsetko je ako ma byt len proste vsetky subory su blokovane , najskvor explorerom, chcel som len radu o nejaky program na odblokovanie suborov blokovynch windowsom,
xxxpower2
22.03.09,10:04
a nejdu anií v safemode?
havko-mt
22.03.09,10:11
no tak pracovat v safemode neni bohieaka sranda :D tak si viem pomoct aj ja :) dokonca ani preistalovanie windowsu nepomohlo, poste tu pomoze len program na zrusenie chranenia suborov vo windowse, nevies o nejakom?
xxxpower2
22.03.09,10:25
No skor by som sa snazil riesit dovod toho divneho spravania pc.....skus sa spytat na pcforum.sk
Charon
22.03.09,10:42
Nejedná sa o divné správanie PC. Jednoducho súbor používa iný program. Aj keď možno by nemal. Odporúčam použiť program Unlocker ... Napr. ho môžeš stiahnuť z http://www.slunecnice.cz/sw/unlocker/ Nainštaluješ a myšou, pravým tlačítkom naň klikneš. Prezradí Ti, ktorý ho drží ... :-D A umožní Ti ho zmazať, presunúť, premenovať ...
Len, pre Boha, nepreinštalovávať Windows!
xxxpower2
22.03.09,10:47
Lenze jemu to robi aj po reinstale a to je divne.Nemyslis?Bud robi daku chybu stale dokola alebo neviem
FAA
22.03.09,11:14
Len, pre Boha, nepreinštalovávať Windows!
Prečo nie?
FAA
22.03.09,11:19
Lenze jemu to robi aj po reinstale a to je divne.Nemyslis?Bud robi daku chybu stale dokola alebo neviem
Ja mám s tým tiež problém, už asi dva roky mám dva súbory /aj po preinštalovaní Windows/, ktoré nedokážem zmazať. Pseudo riešenie som našiel v tom, že som všetky ostatné súbory presunul do nového adresára s takým istým názvom. Ten pôvodný som najskôr premenoval a odpratal som ho tak aby mi nezavadzal.
xxxpower2
22.03.09,11:29
Jezisi aj ja mam take subory a adresare....to je normalne.Ale on pise ze vsetky
havko-mt
22.03.09,11:38
Nejedná sa o divné správanie PC. Jednoducho súbor používa iný program. Aj keď možno by nemal. Odporúčam použiť program Unlocker ... Napr. ho môžeš stiahnuť z http://www.slunecnice.cz/sw/unlocker/ Nainštaluješ a myšou, pravým tlačítkom naň klikneš. Prezradí Ti, ktorý ho drží ... :-D A umožní Ti ho zmazať, presunúť, premenovať ...

Len, pre Boha, nepreinštalovávať Windows!


ok to som chcel iba nazov takeho programu, diky moc, pomohlo to :) a inak ako si myslel ze len preboha , nemam preistalovat windows
Charon
22.03.09,12:06
Páni, napr. Outlook má zlú vlastnosť, že občas začne používať nejaké knižnice MS Wordlu. Tú knižnicu drží stále v pamäti. Ak sa napíše nejaký dokument následne sa World zavrie, stále novonapísaný dokument je "držaný v pamäti" Worldu a nedá sa zmazať. Stačí z pamäti odstreliť Worldovskú knižnicu, Outlook sa spamätá a dokument sa dá zmazať. NEBUDEM PREDSA pre túto chybu Outlooku preinštalovávať Windows. Unlocker našiel príčinu, prečo je súbor zablokovaný a tým to skončilo. A teda, pre chybu v xxxx.dll alebo xxxx.exe zakaždým preinštalovávať systém. Lebo toto je najčastejšia rada. A pritom je to najväčší nezmysel.
Doteraz som NIKDY nepotreboval nanovo inštalovať Windows, nikdy. Vždy som vedel chybu odstrániť.
Alebo ak máte defekt na aute, kupujete zakaždým nové auto? Prosím nikoho nechcem uraziť, ale rada - preinštaluj Windows - je tak trocha amatérska. Lebo nie vždy to pomôže. Mal som problém s Wifi. Preinštaloval som nanovo ovládače Wifi, USB portov, Sieťovej karty ...(nie Windows), nastavil opäť sieť, nastavil Router ... a nič. Myslel som, že mám vírus v PC. Analyzoval som, ako a kam vlastne idú inštrukcie v systéme. Vždy všetko vyšlo v poriadku, ale nefungovala sieť. Nakoniec som chcel kapitulovať, a predsa preinštalovať Windows. Ale spravil som pokus, ktorý som mal spraviť na začiatku. USB kábel bol prelomený (káblik k Wifi karte). Keď som ním pohol, sieť sa rozbehla. Keby som preinštaloval Windows, NIČ by sa nevyriešilo.
havko-mt
22.03.09,12:58
Páni, napr. Outlook má zlú vlastnosť, že občas začne používať nejaké knižnice MS Wordlu. Tú knižnicu drží stále v pamäti. Ak sa napíše nejaký dokument následne sa World zavrie, stále novonapísaný dokument je "držaný v pamäti" Worldu a nedá sa zmazať. Stačí z pamäti odstreliť Worldovskú knižnicu, Outlook sa spamätá a dokument sa dá zmazať. NEBUDEM PREDSA pre túto chybu Outlooku preinštalovávať Windows. Unlocker našiel príčinu, prečo je súbor zablokovaný a tým to skončilo. A teda, pre chybu v xxxx.dll alebo xxxx.exe zakaždým preinštalovávať systém. Lebo toto je najčastejšia rada. A pritom je to najväčší nezmysel.
Doteraz som NIKDY nepotreboval nanovo inštalovať Windows, nikdy. Vždy som vedel chybu odstrániť.
Alebo ak máte defekt na aute, kupujete zakaždým nové auto? Prosím nikoho nechcem uraziť, ale rada - preinštaluj Windows - je tak trocha amatérska. Lebo nie vždy to pomôže. Mal som problém s Wifi. Preinštaloval som nanovo ovládače Wifi, USB portov, Sieťovej karty ...(nie Windows), nastavil opäť sieť, nastavil Router ... a nič. Myslel som, že mám vírus v PC. Analyzoval som, ako a kam vlastne idú inštrukcie v systéme. Vždy všetko vyšlo v poriadku, ale nefungovala sieť. Nakoniec som chcel kapitulovať, a predsa preinštalovať Windows. Ale spravil som pokus, ktorý som mal spraviť na začiatku. USB kábel bol prelomený (káblik k Wifi karte). Keď som ním pohol, sieť sa rozbehla. Keby som preinštaloval Windows, NIČ by sa nevyriešilo.



tak ja som windows preistaloval aby som odhalil moznu chybu ci to je windowsom alebo niecim inym, napadol ma hned windows, neriesim tak vse ale vecinou to robylo ked boli zplienene registre, ale toto je iny pripad , myslim ze to bude niekde v hardware, ten program to vyriesil, ale bez neho to nejde, prave take nieco ako unlocer som hladal, a inak rec nebola o tom ci mam a ci nemam preistalovat windows, ja som len zhanal program alebo riesenie :) takze neviem preco vlastne debata smeruje inym smerom, ako bol moj prispevok :D zlezaradil
Charon
22.03.09,13:09
... ja som len zhanal program alebo riesenie :) takze neviem preco vlastne debata smeruje inym smerom, ako bol moj prispevok :D zlezaradil

To sa tu často stáva :-D že sa nakoniec rieši na niekoľkých stranách viac problémov a ten, ktorý problém zadal sa vlastne nič nedozvie. Ale hlavne, že si to vyriešil. V príspevku som iba reagoval na rady ostatných. Vedel som, že Unlocker Ti pomôže, dá sa to analyzovať aj inak. Preto som sa Ti snažil vyhovoriť reinstall.
havko-mt
05.04.09,20:54
To sa tu často stáva :-D že sa nakoniec rieši na niekoľkých stranách viac problémov a ten, ktorý problém zadal sa vlastne nič nedozvie. Ale hlavne, že si to vyriešil. V príspevku som iba reagoval na rady ostatných. Vedel som, že Unlocker Ti pomôže, dá sa to analyzovať aj inak. Preto som sa Ti snažil vyhovoriť reinstall.


no ten ja skusam vecinou ako najrychlejsie riesenie ked mi dochadzaju nervy, :D ale nie vzdy to vyriesi, ale diky za snahu ;)
gembler11111
09.08.13,09:08
unlocker my pomohol z odstranenim zlozky z nfs co mala 1.8 gb zrusil som stahovanie cez torrent a ostalo mi to tam a nie a nie vymazat unlocker is a best :D
unlocker (http://www.slunecnice.cz/sw/iobit-unlocker/stahnout/)
misoft
09.08.13,15:25
Inak - reaguješ dosť neskoro - meškáš 4 roky :D
Charon
10.08.13,13:24
:-D
Stefan2005
10.08.13,14:26
... prečo by meškal ???? naopak, hľadal na nete, Porade, našiel Charon príspevok o Unlockeri... Prípadne poďakovať sa nikdy nie je neskoro....