Beella
22.03.09,12:24
Ahojte,
vedeli by ste prosím odporučiť, čo je na notebook lepšie, vhodnejšie?
Batoh alebo klasická taška?

Ďakujem !
alla66
22.03.09,16:44
Som za tašku. Nie lacnú, lebo tá sa po roku nosenia pretrhla a hrozilo vypadnutie NB. Pred týždňom nám odporučili drahšiu, s doživotnou zárukou. Je vidieť, že bol použitý kvalitnejší materiál, má viac priečinkov a je tam výstuž proti nárazu a poškodeniu NB. Značku nesmiem napísať, ak máš záujem pošli ss.

..ak sa jedná o teenegera, nosia i batohy, je to záležitosť imidžu.
adelakle
22.03.09,17:01
Asi by som sa rozhodovala podla toho, ci len potrebujem preniest notebook z prace domov a idem autom, tak urcite taska. Aj tam je dolezite, z akeho materialu su vyrobene tie karabinky, ktore drzia pas na plece s brasnou, aby boli z pevneho plastu, alebo este lepsie z kovu.
Do skoly je asi praktickejsi batoh. Vsetky veci su tak v jednej taske.
Kvoli otrasom by som sa rozhodovala, aby notebook co najmenej trpel, tak nieco kvalitnejsie, vystuzene.
Ľubica 025
22.03.09,19:37
Ja by som odporučila skôr batoh. Každý deň beriem notebook do práce, zatiaľ mám tašku, ale po roku nosenia notebooku hore dole to začínam cítiť na chrbáte, častejšie ma bolí, z toho dôvodu zvažujem radšej kúpu batoha.
Beella
23.03.09,06:02
Ďakujem pekne za Vaše názory, už je len na manželovi nech sa rozhodne :)
dolfort
23.03.09,06:34
Rozhodujúce je asi to na aký účel sa book používa a v akom prostredí sa pohybuje používateľ. Batoh do business prostredia asi nie je veľmi vhodný, do školy zas v pohode.
Neviem si predstaviť managera v obleku s notebook batohom na chrbte. O to menej nejakú dámu v kostýmčeku..
Na výber sú dnes stovky rôznych dizajnových aj funkčných alternatív. Treba len poriadne hľadať na nete a vybrať si. Statočný výber ponúka Case Logic, Samsonite, Dicota.
Súhlasím s ostatnými príspevkami, je dobré investovať do kvality.