Lulaaa
23.03.09,11:50
Ahojte, chcem sa vás opýtať, či sa niekto náhodou nestretol s takým istým problémom ako mam ja. Robím DP typ B, kamoška robí modeling, predvádza nejaké modely na Slovensku aj v Rakúsku. Mám príjem zo Slovenska , ale z Rakúska príjem je vyplatený cez Slovenskú agentúru. Mám považovať ten príjem dosiahnutý na Slovensku alebo je to príjem zo zahraničia? Ma nejakú dohodu z Rakúskou firmou, ale Rakúska firma vyplatí peniaze Slovenskej agentúre a on si stiahne provízia a ostatok zašle jej na účet.
macula
23.03.09,11:25
Ja by som to považovala za príjem dosiahnutý na Slovensku, keďže jej ho vypláca slovenská agentúra.
veronikasad
23.03.09,11:27
Ahojte, chcem sa vás opýtať, či sa niekto náhodou nestretol s takým istým problémom ako mam ja. Robím DP typ B, kamoška robí modeling, predvádza nejaké modely na Slovensku aj v Rakúsku. Mám príjem zo Slovenska , ale z Rakúska príjem je vyplatený cez Slovenskú agentúru. Mám považovať ten príjem dosiahnutý na Slovensku alebo je to príjem zo zahraničia? Ma nejakú dohodu z Rakúskou firmou, ale Rakúska firma vyplatí peniaze Slovenskej agentúre a on si stiahne provízia a ostatok zašle jej na účet.
Aký doklad má od slovenskej agentúry ?
Lulaaa
23.03.09,12:40
žiadný iba príjem peňazí na účet, ale žiadali sme agentúru, aby nám vystavila potvrdenie o vyplatení príjmu za rok 2008
macula
23.03.09,12:54
a nemá nejakú zmluvu s tou agentúrou?
Lulaaa
23.03.09,14:14
no to neviem, či má nejakú zmluvu s agenturou, viete ako to je na poslednú chvíľu, aby človek robil zázraky.......