elpka
23.03.09,12:39
Chcela by som sa Vás opýtať, či je možné dľa zákona, aby výrobca zo Slovenska neuznal záruku na Slovensku, ak jeho výrobok bol zakúpený v Českej republike.
Excise Duty
23.03.09,11:47
Chcela by som sa Vás opýtať, či je možné dľa zákona, aby výrobca zo Slovenska neuznal záruku na Slovensku, ak jeho výrobok bol zakúpený v Českej republike.
Nič také neexistuje a výrobca je povinný uznať záruku.
elpka
23.03.09,12:01
Ja si to tiež myslím, ale ten výrobok-plynový kotol nechcú uznať a ani jeho spustenie do prevádzky, čo je podmienkou záruky a v tel.rozhovore mi argumentoval tým, že ak kúpim auto v USA, tak mi tu na Slovensku tiež neuznajú záruku. No tak som radšej zložila, lebo vysvetluj niečo blbcovi. Ja som chcela vedieť, či je pre takúto situáciu opora v zákone a v ktorom. Dík
Excise Duty
23.03.09,12:25
Ja si to tiež myslím, ale ten výrobok-plynový kotol nechcú uznať a ani jeho spustenie do prevádzky, čo je podmienkou záruky a v tel.rozhovore mi argumentoval tým, že ak kúpim auto v USA, tak mi tu na Slovensku tiež neuznajú záruku. No tak som radšej zložila, lebo vysvetluj niečo blbcovi. Ja som chcela vedieť, či je pre takúto situáciu opora v zákone a v ktorom. Dík
To čo tvrdí výrobca, je nezmysel. V rámci EÚ platí princíp voľného pohybu tovarov, čo napokon aj jemu umožnilo bezproblémovo dodať tovar do iného členského štátu, kde si ho môže kúpiť ktokoľvek a odkiaľkoľvek a na tento tovar vždy platí záruka. Výrobca má akési svojské pravidlá. Je to jeho výrobok? Je, takže po určenú dobu, minimálne dva roky ručí za tento výrobok, tak ako on má právo dodať svoj tovar do iného členského štátu, ty máš rovnaké právo tiež jeho výrobok nakúpiť v inom členskom štáte, na reklamačných právach sa nič nemení. Poriadne si preštuduj nasledovnú stránku a konaj podľa nej.
http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=links
elpka
23.03.09,12:46
Veľmi pekne ti ďakujem.Eva
mandyla
27.03.09,06:45
My riešime tiež otázku či kúpiť plynový kotol v ČR ktorý je oproti našim cenám omnoho lacnejší. Zrejme sa to neoplatí pre možné problémy v budúcnosti, možno s výnimkou blízkeho pohraničia.Záruka bude platiť ak ho namontujú servisáci z ČR a v prípade poruchy v záručnej lehote bezplatne vám ho opravia takisto len oni. To mám od našich servisných technikov.Mailom som požiadala o informáciu priamo výrobcu v ČR či je to tak, prešli dva týždne a žiadna reakcia.Našli sme však predajcu ktorý ten istý kotol nám predá len o 2 tisícky drahšie ako by vyšiel kotol včetne dopravy z ČR. Výrobca v dôsledku tých komplikácií má zaručený odbyt aj na Slovensku, dopláca na to jedine zákazník.
elpka
27.03.09,06:54
Rozdiel ceny kotla, ktorého som tu riešila je 290,- eur v Čechách oproti Slovensku a keď si uvedomíš, že je to Slovenský výrobok, pripadá mi ten rozdiel cien absurdný, ale je to bohužiaľ tak a ak mi neuznajú záruku na Slovensku, tak som na tom aj tak zisková.Evka