nika.sum
23.03.09,12:59
Ahoj prosim neviem si rady s prekladom JAAROPGAAFu z Holandska, malo by to byt nieco ako potvrdenie o zdanitelnej mzde.
Mam tam tieto kolonky:

Loon loonbelasting/volksverzekering
Ingehouden loonbelasting premie volksverz.(loonheffing)
verrekende arbeidskorting
loon zorgverzekeringswet
ingehouden bijdrage zorgverzekeringswet

Budem velmi vdacna ak mi niekto pomoze, naozaj si neviem s tym rady.
hanelie
23.03.09,12:11
nika.sum
23.03.09,12:17
Este raz dakujem velmi pekne, toto som potrebovala, ja som taky internovy analfabet
nika.sum
23.03.09,12:32
Je to sice prelozene ale aj tak tomu velmi nerozumiem, prosim ak nahodou niekto mate s tymto skusenosti, budem Vam povdacna
nika.sum
23.03.09,19:21
Prosím nemate s tym nikto skusenosti?
lubinocko
02.03.10,17:57
Ahoj:) pred chvilou mi kamarat co je v NL poslal kompletne prelozeny jaaropgaaf.Ja to potreebujem tiez a vcera,ked som to googlil niekde,nasiel som teba a tak som si spomenul,ked to uz mam,ze ti pomooozem:)Nemas za co:)

Basisloon - celkova mzda
Brutoloon - mzda bruto
Inhouding WW-Awf (WW-WE) - prispevok zamestnavatela na odmenu (vzdy v junovej vyplate sa dostava nieco ako 13 plat, v sume co mesacne zamestnavatel ukladal)
Werkgeversbijdrage Zvw - prispevok do fondu zamestnanosti (od zamestnavatela)
Basis loonheffing - zaklad pre zdanenie
Inhouding Loonheffing tabel - dan z prace
Inhouding Zvw - prispevok do zdravotnej poistovne
Netto loon - cista mzda
Woonwerkverkeer - prispevok na dopravu (za kazdu cestu do a z prace na 1 km 0.19 EUR)

Preklad k strane 3:
BSN/Sofinummer - moje danove cislo v NL
Loon loonbelasting/ volksverzekeringen - zaklad dane
Ingehouden loonbelasting/ premie volksverzekering - odvedena dan z prace
Verrekende arbeidskorting - zapocitana zlava prace (to neviem presne co je)
Loon Zorgverzekeringswet - zaklad na prispevky do fondu v nezamestnanosti
Ingehouden bijdrage Zorgverzekeringswet - prijate prispevky do fondu v nezamestnanosti
Levensloopverlofkorting - nejaka vekova zlava
WAO verzekerd - JA - ze som zdravotne poisteny

Reiskostenvergoeding - prispevok na cestovne, alebo prilepsenie na cestovne - nad tym je napisane ze tato polozka v prehlade je specialne zdanovana

Lubomir Pazdur
good_fella
12.10.10,16:22
zdravim ja mam zopar nejasnosti okolo tohto dokumentu: pracoval som v holandsku od januara tohto roku do konca maja a chcel by som poziadat o vratenie dani, kedy mi agentura pre ktoru som pracoval posle JAAROPGAAF? posle mi ho sama alebo mam o nu ziadat ja?