VALIKA60
23.03.09,13:31
Kto mi poradí dobrého očného doktora v Nitre?Aby som nemusela dlho čakať na poradovník.Ďakujem.:eek:
Bionda
24.03.09,13:53
skús sa poinformovať v medicínskom centre ( na Chrenovej), väčšinou na všetky vyšetrenia sa objednáva presne na stanovenú hod.
Zita5
24.03.09,13:56
Kto mi poradí dobrého očného doktora v Nitre?Aby som nemusela dlho čakať na poradovník.Ďakujem.:eek:


Ja tiež som hľadala dobrého očného v Nitre , ale veru neviem . Ja chodím na očné vyšetrenie od decembra a ešte nemám vyšetrenia za sebou .Objednávajú ma 1x za mesiac na vyšetrenia .
Tak držím všetkých 10 , aby sa Vám podarilo vybaviť nejakého fakt dobrého očného lekára.
Bionda
24.03.09,14:03
Inak dcéra chodí na pešej k Markovi- čo je tam tá optika - on bol tuším primárom. Ona je spokojná:)
BXLmiami
24.03.09,14:04
:) Toto ale nie je vec lekára dobrého či zlého,ale predpisov zo strany Vašich poistovní.Pokiaľ by sme mohli robiť bez limitov,vyšetríme Vás aj hned.:)
Zita5
24.03.09,14:05
Inak dcéra chodí na pešej k Markovi- čo je tam tá optika - on bol tuším primárom. Ona je spokojná:)

K tomu patrím aj ja . Ale musela som si nájsť popri ňom aj iného očného lekára .
Bionda
24.03.09,14:21
:) Toto ale nie je vec lekára dobrého či zlého,ale predpisov zo strany Vašich poistovní.Pokiaľ by sme mohli robiť bez limitov,vyšetríme Vás aj hned.:)
......ale je, sú aj dobrí aj zlí lekári... preto aj ja si hľadám vždy lekára tak, že pozisťujem referencie :) ..... nič horšie ako "klobáskoví, tortičkoví" lekári nepoznám:eek: a sú bohužiaľ aj takí, event. ľahostajní.
BXLmiami
25.03.09,10:50
Reagovala som na rýchlosť vyšetrenia a objednávanie raz mesačne,nie na kvalitu lekárov.:)