VALIKA60
23.03.09,14:17
Viete mi poradiť dobrého maséra v Nitre alebo okolí?Ďakujem:confused:
mzdarka renca
05.04.09,10:12
Ja by som potrebovala doporučiť maséra/masérku v Ba, najlepšie v centre.
Ďakujem
mzdarka renca
07.04.09,18:40
Ja by som potrebovala doporučiť maséra/masérku v Ba, najlepšie v centre.
Ďakujem

prosím, nepoznáte nikoho dobrého, neskutočne ma bolí chrbtica:mee:;):)
Tweety
07.04.09,18:55
prosím, nepoznáte nikoho dobrého, neskutočne ma bolí chrbtica:mee:;):)
A čo tak ako prvú pomoc použiť cviky na chrbticu?:) Napr. mačací chrbát.
mzdarka renca
07.04.09,18:59
A čo tak ako prvú pomoc použiť cviky na chrbticu?:) Napr. mačací chrbát.

Ten už nezaberá:mee:.

A ak mám byť úprimná, cvičenie a ja sa veľmi nemusíme:D
pasuliatko
09.04.09,07:31
prosím, nepoznáte nikoho dobrého, neskutočne ma bolí chrbtica:mee:;):)

zájdi za lekárom a on by ti mal predpísať masáže. ja takto chodím k neurologičke a 2x aj viac do roka mi napíše masáže a pomáha mi to.aj teraz mi to predpísala ale ja to mám hradené poisťovňou a neviem kam by som mala ísť ,lebo do špecializovaných zariadení ako napr Eurorehab tam som bola ale s niečim iným a velmi surová fyzioterapeutka tam bola a dlho som čakala na vyšetrenie od lekárky aby mi to potvrdila. čiže ked budeš vedieť kde masíruju po predložení lístka od lekára daj mi prosím vedieť :)
mzdarka renca
09.04.09,07:41
zájdi za lekárom a on by ti mal predpísať masáže. ja takto chodím k neurologičke a 2x aj viac do roka mi napíše masáže a pomáha mi to.aj teraz mi to predpísala ale ja to mám hradené poisťovňou a neviem kam by som mala ísť ,lebo do špecializovaných zariadení ako napr Eurorehab tam som bola ale s niečim iným a velmi surová fyzioterapeutka tam bola a dlho som čakala na vyšetrenie od lekárky aby mi to potvrdila. čiže ked budeš vedieť kde masíruju po predložení lístka od lekára daj mi prosím vedieť :)

Ďakujem za reakciu a zájdem k lekárovi a napíšem ti, kam ma poslal.
pasuliatko
09.04.09,08:26
Ďakujem za reakciu a zájdem k lekárovi a napíšem ti, kam ma poslal.

ten ti povie čo a ako aj vyšetrí prečo ťa to bolí;)
mzdarka renca
09.04.09,08:32
ten ti povie čo a ako aj vyšetrí prečo ťa to bolí;)

No myslím si, že preto, lebo stále sedím za PC. Aj tak najradšej by som našla niekoho dobrého mimo lekára, lebo po lekároch nemám chuť chodiť a radšej si zaplatím, len aby som nemusela čakať.:)
pasuliatko
09.04.09,08:35
No myslím si, že preto, lebo stále sedím za PC. Aj tak najradšej by som našla niekoho dobrého mimo lekára, lebo po lekároch nemám chuť chodiť a radšej si zaplatím, len aby som nemusela čakať.:)

tak si treba kúpiť inú stoličku:D
evina
09.04.09,08:36
prosím, nepoznáte nikoho dobrého, neskutočne ma bolí chrbtica:mee:;):)

www.revitalis.sk

p.s. je k dispozícii aj lekár...
Bastian
09.04.09,08:49
Ten už nezaberá:mee:.

A ak mám byť úprimná, cvičenie a ja sa veľmi nemusíme:D
No cvičenie veľa pomôže...

Ja som ešte dávnejšie masíroval... že by som znova postavil ten môj skladací masážny stôl a vyhrnul si rukávy:)?

Inak v BA je veľa možností - napr. na Mlinských nivách 64. Je to veľmi príjemné miesto - môžeš si tam vybrať maséra...
syrik
09.04.09,09:54
No cvičenie veľa pomôže...

Ja som ešte dávnejšie masíroval... že by som znova postavil ten môj skladací masážny stôl a vyhrnul si rukávy:)?

Inak v BA je veľa možností - napr. na Mlinských nivách 64. Je to veľmi príjemné miesto - môžeš si tam vybrať maséra...

Bastian, Ty si robil maséra? ;) Ja tiež a tiež mi stojí zložený stôl doma :D
syrik
09.04.09,09:55
V BA je určite kopec masérov, ke´d u nás v našom malom mestečku ich je ale 5 :D
mzdarka renca
09.04.09,09:56
No, a že nieto masérov:D a rovno dvaja:)
mzdarka renca
09.04.09,09:58
www.revitalis.sk (http://www.revitalis.sk)

p.s. je k dispozícii aj lekár...

Ďakujem veľmi pekne:), aj som chcela oceniť, ale nejde mi to:mee:
syrik
09.04.09,10:01
No, a že nieto masérov:D a rovno dvaja:)

Nájdeme miestnosť, rozložíme stoly, poprekacujeme všetkých členov porady a poriadne vás vyplieskame :D:D:D
mzdarka renca
09.04.09,10:06
Nájdeme miestnosť, rozložíme stoly, poprekacujeme všetkých členov porady a poriadne vás vyplieskame :D:D:D

:D:D:D súhlasím :D:D:D, už sa všetci tešíme:)
Bastian
09.04.09,10:19
:D:D:D súhlasím :D:D:D, už sa všetci tešíme:)
Čo Vám nestačí moja virtuálna masáž? :D Ešte aj naživo by ste chceli?:)
mzdarka renca
09.04.09,10:22
Čo Vám nestačí, že moja virtuálna masáž? :D Ešte aj naživo by ste chceli?:)

Z virtuálnej masáže nás neprestanú bolieť chrbátiky:D
drobeceva
09.04.09,10:24
Viete, ako by sa mi momentálne zišla masáž? Neskutočne ma bolí hlava a v krku mi "lupská" jedna radosť.
Bastian
09.04.09,10:27
Z virtuálnej masáže nás neprestanú bolieť chrbátiky:D
Tak treba naozaj zájsť na tú masáž. Prípadne ak máte dosť dlhé ruky, tak sa môžete aj sami... Stačí si postláčať a pohnietiť šiju aj to pomôže:).
mzdarka renca
09.04.09,10:34
Tak treba naozaj zájsť na tú masáž. Prípadne ak máte dosť dlhé ruky, tak sa môžete aj sami... Stačí si postláčať a pohnietiť šiju aj to pomôže:).

To by nebolo ono, by sme neboli uvoľnení:D
cactus
09.04.09,10:39
Mne pomáha aj ten masážny vankúš, čo prednedávnom ponúkala firma vo veľkých predajných reťazcoch, je taký čierny a má 4 masírovacie hlavy vo vnútri. Ten mi dosť pomáha, keďže ma nemá kto pomasírovať.

aj ste mi pripomenuli, že je dobre si ho vytiahnuť...
Bastian
09.04.09,10:40
To by nebolo ono, by sme neboli uvoľnení:D
To by som bol zvedavý, koľkí/é by si ľahli na môj stôl pod moje ruky :).
urad.skol
09.04.09,10:42
ja poznám pani ,ktorá je fyzioterapeutka a dipl.sestra...a pomohla manželovi,ktorý prišiel už po operácii,ale jej terapiu odporúčam.Mám kontakt,ale je z BB,tak neviem ,či to bude pre Vás zujímavé .Inak obstreky a lieky...len momentálne uľavia ,ale nevyliečia.
mzdarka renca
09.04.09,10:42
To by som bol zvedavý, koľkí/é by si ľahli na môj stôl pod moje ruky :).

Možno by si bolo prekvapený:D
Bastian
09.04.09,10:45
Mne pomáha aj ten masážny vankúš, čo prednedávnom ponúkala firma vo veľkých predajných reťazcoch, je taký čierny a má 4 masírovacie hlavy vo vnútri. Ten mi dosť pomáha, keďže ma nemá kto pomasírovať.

aj ste mi pripomenuli, že je dobre si ho vytiahnuť...
Dnes sú na trhu už rôzne pomôcky... napr.
http://www.still.sk/inshop/catalogue/products/thumbs/920644204_tmb.jpg
http://img.mimibazar.sk/foto-ssd/1/090218/11/a5082823.jpg

http://tbn1.google.com/images?q=tbn:pFW5IkMQSz8UWM:http://www.salonvitalis.sk/img/produkty/167.jpg (http://www.salonvitalis.sk/img/produkty/167.jpg)
mzdarka renca
09.04.09,10:47
Bastián, ja potrebujem masáž, nie pomôcky, také niečo podobné mám aj doma:D
drobeceva
09.04.09,10:48
Bastián, ja potrebujem masáž, nie pomôcky, také niečo podobné mám aj doma:D
Vidíš,Reni, Bastián sa z toho už vyzúva, keď vidí, že máme vážny záujem o masáž
mzdarka renca
09.04.09,10:50
Vidíš,Reni, Bastián sa z toho už vyzúva, keď vidí, že máme vážny záujem o masáž

Evička, to sú muži, najskôr naslubujú a potom sa zo všetkého vyzúvajú:D:D:D
cactus
09.04.09,10:55
Bastian
09.04.09,11:19
Vidíš,Reni, Bastián sa z toho už vyzúva, keď vidí, že máme vážny záujem o masáž
To ma ešte nepoznáš... síce sa z času na čas aj vyzujem :), ale nerobí mi problém byť aj dosť konkrétny - v slovách čičinoch. Skutočne by mi nerobilo problém pomasírovať Vás.

Človek nikdy nevie čo prinesie zajtrajšok... teraz je tu tá kríza... a možno sem jedného dňa vyvesím inzerát, že ponúkam masérske služby ;).
syrik
09.04.09,11:39
To ma ešte nepoznáš... síce sa z času na čas aj vyzujem :), ale nerobí mi problém byť aj dosť konkrétny - v slovách čičinoch. Skutočne by mi nerobilo problém pomasírovať Vás.

Človek nikdy nevie čo prinesie zajtrajšok... teraz je tu tá kríza... a možno sem jedného dňa vyvesím inzerát, že ponúkam masérske služby ;).

čičinoch? :D:D no len či ľudia v čase krízy začnú na masáže chodiť :rolleyes:
Olice
09.04.09,11:55
prosím, nepoznáte nikoho dobrého, neskutočne ma bolí chrbtica:mee:;):)
Určite môžeš zájsť len tak k masérovi, ale najlepšie by bolo zájsť za lekárom a pýtať sa na rehabilitačné vyšetrenie. Pred časom som tiež mala také problémy, že som nevedela obsedieť. Na rehabilitácii ma lekárka kopmplet vyšetrila a určila aké masáže sú pre mňa najlepšie. Okrem toho som asi 10x bola na takom elektrickom prístroji, ktorý pekne prekrví chrbtové svaly, k tomu masáže makkou technikou, nič drastické po čom môže mať človek svalovicu na chrbte. Popri tom cviky "šité na mieru" a človek sa cíti ako znovuzrodený. Lekárka mi ukázala jeden cvik, ktorý je ako prvá pomoc ak už nevieš od bolesti vydržať. Bohužiaľ Ti ho neviem takto ukázať:).
Mne sa vtedy fantasticky uľavilo, bolo mi fajn, sľubovala som ako budem pravidelne cvičiť, kúpila som si fit loptu.....ale skutek utek:rolleyes:.
Určite to, čo potrebuješ, aby sa Ti uľavilo na dlhšie nie je jednorázová návšteva maséra, ale vyskúšať určite môžeš:).
mzdarka renca
09.04.09,12:05
Určite môžeš zájsť len tak k masérovi, ale najlepšie by bolo zájsť za lekárom a pýtať sa na rehabilitačné vyšetrenie. Pred časom som tiež mala také problémy, že som nevedela obsedieť. Na rehabilitácii ma lekárka kopmplet vyšetrila a určila aké masáže sú pre mňa najlepšie. Okrem toho som asi 10x bola na takom elektrickom prístroji, ktorý pekne prekrví chrbtové svaly, k tomu masáže makkou technikou, nič drastické po čom môže mať človek svalovicu na chrbte. Popri tom cviky "šité na mieru" a človek sa cíti ako znovuzrodený. Lekárka mi ukázala jeden cvik, ktorý je ako prvá pomoc ak už nevieš od bolesti vydržať. Bohužiaľ Ti ho neviem takto ukázať:).
Mne sa vtedy fantasticky uľavilo, bolo mi fajn, sľubovala som ako budem pravidelne cvičiť, kúpila som si fit loptu.....ale skutek utek:rolleyes:.
Určite to, čo potrebuješ, aby sa Ti uľavilo na dlhšie nie je jednorázová návšteva maséra, ale vyskúšať určite môžeš:).

Veľmi pekne ďakujem za radu a budem sa jej držať. Predsa len zájdem k tomu lekárovi.
Bionda
09.04.09,16:09
Veľmi pekne ďakujem za radu a budem sa jej držať. Predsa len zájdem k tomu lekárovi.
Určite tak sprav, nakoľko ak celý deň sedíš.... čo iné ako problémy môžeš čakať.
:) Nečudo , že v neurologických ambulanciach je tak plno :)
Bionda
13.04.09,17:10
Ja som to už niekde uviedla, ale ja napr. masáž práve nemusím- mne to viac ublíži ako pomôže.
Skús aj kúpele na skúšku, moja mama s boľavým chrbtom si nevedela vynachváliť- darovali sme jej pobyt kúpeľný k narodeninám a vravela, že sa pol roka oveľa lepšie cítila.
mzdarka renca
13.04.09,17:16
Ja masáž veľmi dobre znášam, vždy sa mi po nej uľaví, ale čo som mala maséra, tak ten bohužiaľ už nie je medzi nami:mee::mee::mee:
evina
13.04.09,17:21
Ja masáž veľmi dobre znášam, vždy sa mi po nej uľaví, ale čo som mala maséra, tak ten bohužiaľ už nie je medzi nami:mee::mee::mee:

Link, ktorý som Ti pripojila - tam vykonávajú masáž fyzioterapeuti /vlastná skúsenosť a veľmi kvalitní/, t.j. je to o niečom inom, ako obyčajná masáž...
mzdarka renca
13.04.09,17:27
Link, ktorý som Ti pripojila - tam vykonávajú masáž fyzioterapeuti /vlastná skúsenosť a veľmi kvalitní/, t.j. je to o niečom inom, ako obyčajná masáž...

Evička, ešte raz ďakujem, určite tam pôjdem, ale až keď si vyrieším vážnejší zdravotný problém a porobím skúšky.