skill
23.03.09,16:31
Ahojte poraďáci,
chcem sa spýtať či niekto z Vás v blízkom okoli Bratislavy nie je vlastníkom domu podľa tohto projektu a bol by ochotný nám urobit exkurziu. Vybrali sme si tento projekt, nakoĺko máme úzky pozemok a aj sa nám páči vnutorné riešenie, hoci uvažujeme s nejakými zmenami (napr.zrušenie balkonu vpredu, predlženie domu o 1m od kuchyne, predlženie strechy na rovnaku dlžku).Radi by sme ho videli "naživo". Uvítame aj Vaše názory a pripomienky na nedostatky alebo vylepšenia.
Ďakujem
kyblik
23.03.09,17:26
Tuto otazku by som polozil firme, ktora realizuje projekty tychto domov. Mozno ich je vela len nie prave na porade.;)
skill
24.03.09,08:45
Architekt ti neukáže dom "naživo" a nebude poukazovat na nedostatky v projekte.
kyblik
24.03.09,11:20
Architekt ti neukáže dom "naživo" a nebude poukazovat na nedostatky v projekte.

To nie ale moze ta informovat v ramci svojej reklamy kde vsade takyto dom stoji... takto som to myslel.
radenko
24.03.09,13:57
Ja stavám tiež ARD klasik a mám s architektom len tú najlepšiu skúsenosť. Skôr ti poradí zmenu zo skusenosti, ako Ta nechá v omyle.
fefe30
25.03.09,08:54
Tieto domčeky sú aj mne veľmi sympatické.

Iba dávam do pozornosti podobný projekt KLASIK 103 od eurolinesu.

Je o niečo menší. A sú tam aj obrázky postavených domov. Tak "KUK".
skill
26.03.09,04:52
Ďakujem všetkým za príspevky, chcel som sa opýtať Radenka, či robil nejaké úpravy a aké, ak to nie je tajnost. Ešte raz dík
radenko
26.03.09,20:12
Robil. Ja mám klasiku veľkosť (nie o meter dlhší) až čas ukáže, či som to nepodcenil :-). Zrusil som predný balkon. Obyvačkové dvere a prilahle okno som nahradil dvojdverami na terasu. Otočil som pozíciu L-ka v kuchyni, čím som zrušil dvere z chodby a zúžil som okno v kuchyni na jednookno. Do obývačky som podľa orientácie domu JZ pridal jedno podlhovaste 2m (2000x750) okno na zadnú stenu (spoločnú stenu s kuchyňou). Dúfam, že som na nič na teraz nezabudol :-)
skill
29.03.09,09:50
Ahoj,aj ja uvažujem dat do obývačky dvere,kuchyňu by chcela manželka tak, aby nešiel hluk a pachy hore.Nestaviaš náhodou blízko Ba???
radenko
29.03.09,11:31
Otázka čo je blízko? 50km. Ale stavať začínam až od zajtra. Zimoval som len na základoch.
skill
29.03.09,12:10
Aha, ja že máš hrubu stavbu, že by som sa pribehol pozriet ako to vyzera v skutočnosti.
janasiv
25.01.10,13:45
My máme tento dom v BA Lamači a sme s ním veľmi spokojní. A každý kto prišiel zhodnotil že dom tak akurát. nie veľký ani malý.
hanusvas
15.02.10,12:24
Haloooo! Nevidim ziadny obrazok. A to ma rozculuje! Preco nevidim ziaden obrazok? Ako si potom mozem urobit predstavu o tom, ci je pravda co tu mnohi vyhlasuju, ze je to pekny projekt, sympaticky domcek a cojaviemco???? !!!! ????? KDE JE TEN OBRAZOK???
Janyke
15.02.10,21:04
Naozaj je to pekny domcek, ale zaujimala by nas predbezna cena pri vystavbe na kluc. My zvazujeme domcek Junior 627 od euroline ale tento nas zaujal tiez. Tak aka je jeho predbezna cena?
radenko
17.02.10,08:27
HS stavba sa dá za 50tis EUR bez DPH. Na zvyšok minimálne ešte raz toľko... . Toho času už domček finalizujem.