rado3105
23.03.09,18:21
Dobry, roztrhol sa mi kabel pri jacku na sluchatka koss sporta pro, a potreboval by som komplet kabel jack+rozdvojenie do nausnikov, pricom do nausnikov by som si to napajkoval. Viete poradit ci to je mozne? Viem ze sa da kupit aj jack, ale toto riesenie nepovazujem za vhodne.
caligulax
23.03.09,18:28
Cauko. pokial viem tak zn. koss reklamuje sluchadla kus za kus samozrejme ak si platil priplatok.... inak skvela zhnacka
vyr skalny
23.03.09,18:33
Ak to chces pajkovat tak ti staci akykolvek kabel co ma na jednom konci jack a druhy koniec ta nezaujima lebo ho odstrihnes a napajkujes do sluchatok ak som dobre pochopil ako to myslis. (rozdvojenie je v jacku)

Ale ja by som skor pajkoval novy jack ako sluchatka, nehrozi poskodenie sluchatok a ostane ti povodny kabel ktory bude asi kvalitnejsi ako ten co kupis a je v jednom mieste pevne spojeny aby sa "neparal".
mpca
24.03.09,09:09
Mne sa stalo to iste a vymenili mi ich bez problemov...
ivoovi
24.03.09,10:22
Ak este mas blocek od kupi sluchadiel tak sa zaregistruj tu:http://www.dozivotnazaruka.sk/. Potom staci poslat sluchadla do Banskej Bystrici a vymenia ti to alebo daju nove.
Chobot
24.03.09,13:43
Dobry, roztrhol sa mi kabel pri jacku na sluchatka koss sporta pro, a potreboval by som komplet kabel jack+rozdvojenie do nausnikov, pricom do nausnikov by som si to napajkoval. Viete poradit ci to je mozne? Viem ze sa da kupit aj jack, ale toto riesenie nepovazujem za vhodne.

Taký samotný kábel s jackom nezoženieš. Býva to problém vtedy, keď sa prelomí káblik niekde pri konektore a tým prestane jedna strana hrať. Alebo sa prelomí káblik pri sluchátkach. Ak sú kvalitné slúchadlá, je škoda ich vyhodiť a kupovať nové kvôli kábliku. Ale taký polotovar som ešte nevidel. Dá sa kúpiť jedine samostatne sluchátkový káblik a konektor alebo ja to riešim tak, že si kúpim nejaké lacné slúchadlá (nejaké čínske za 50 SK) a z nich použijem ten káblik.

Ak by ti reklamáciu neuznali, tak som ti dal návod.