mivera
23.03.09,19:03
Prosím o radu, môj synátor čosi postláčal na klávesnici a teraz keď potrebujem stiahnuť stránku na lištu, tak sa stiahne ale "niekam " za lištu a nejde vyvolať naspäť,Musím stlačiť CTR+ALT+DEL - správce úloh a tu mám teda všetky otvorené stránky. Už som skúsila všetko možné aj cez vlastnosti a nič... Poradíte???
seat
23.03.09,19:06
medzi oknami sa da prepinat klavesami alt + tab - skus možno vybehnu stránky hore
ivoovi
24.03.09,11:28
Prosím o radu, môj synátor čosi postláčal na klávesnici a teraz keď potrebujem stiahnuť stránku na lištu, tak sa stiahne ale "niekam " za lištu a nejde vyvolať naspäť,Musím stlačiť CTR+ALT+DEL - správce úloh a tu mám teda všetky otvorené stránky. Už som skúsila všetko možné aj cez vlastnosti a nič... Poradíte???
Tento problem,ze sa okno minimalizuje, je iba pri urcitej aplikacii napr. internet explorer alebo pri vsetkych programoch?
mivera
24.03.09,15:51
[pri keždej akcii, aj keď mám otvorený Tento počítač a chcem minimalizovať, tak sa schová za Štart.
Fero11
24.03.09,16:46
Zatial sa mi take nieco nikdy nestalo, skus pozriet do start--nastavenie--panel uloh a ponuk start, ci sa to tam neda zmenit
Alebo ako uz bolo spomenute vyssie alt+tab, dokaze prepinat medzi otvorenymi oknami
ivoovi
26.03.09,14:13
Tiez som sa stym netretol.
Skus obnovenie systemu a vybrat bod obnovy pred "poruchou"
charonme
27.03.09,09:54
...stiahnuť stránku na lištu...
to znamena co?


Musím stlačiť CTR+ALT+DEL - správce úloh a tu mám teda všetky otvorené stránky. task manager vo windowse zobrazuje zoznam spustenych programov. Co myslis tymi "otvorenymi strankami"?
mivera
27.03.09,16:53
Zanmená to že: Keď mám otvorenú napr. nejakú www.stránku a chcem si otvoriť ďaľšiu alebo otvoriť Dokumenty, tak všetky ostatné sa mi nestiahnu na lištu dole(podľa toho viem čo mám pootvárané), ale schovajú sa niekde za ikonu ŠTART a nedokážem ich obnoviť....
mivera
27.03.09,16:54
no ale to spustím ako resp. "kde".
Charon
27.03.09,18:21
Na dolnej lište, na pravo od "Štart" sú vertikálne bodky (v dvoch radoch), čo oddeľujú sériu ikoniek, nasledujú opäť bodky, čo oddeľujú tú časť, kam pristane stiahnutý program... a na konci opäť bodky, pred hodinami...
S tými bodkami sa dá, pomocou myši hýbať. Ak sa posunú moc do prava, či ľava, tak je možné stiahnuté stránky schovať...
Skús pohýbať tými bodkami ...
mivera
27.03.09,19:06
Na dolnej lište, na pravo od "Štart" sú vertikálne bodky (v dvoch radoch), čo oddeľujú sériu ikoniek, nasledujú opäť bodky, čo oddeľujú tú časť, kam pristane stiahnutý program... a na konci opäť bodky, pred hodinami...
S tými bodkami sa dá, pomocou myši hýbať. Ak sa posunú moc do prava, či ľava, tak je možné stiahnuté stránky schovať...
Skús pohýbať tými bodkami ...

No to som skúšala, síce sa mi tam objaví ikonka dvojšípky, ale nedá sa s tým pohnúť
Charon
27.03.09,19:15
A tuším prvou pohnúť nejde... skús ísť od hodín...
mivera
27.03.09,19:24
A tuším prvou pohnúť nejde... skús ísť od hodín...

pri hodinách nemám žiadne bodky
Charon
27.03.09,19:25
Tak potom je to v tom na takých 95%. Kde máš bodky?
Charon
27.03.09,19:29
Ospravedlňujem sa... nemusíš ich tam mať... :-D
Klikni myšou na lištu... pravým... čo máš začiarknuté?
Nemusíš tam mať nič... potom je dôležité, čo máš začiarknuté hore v panely nástrojov...
mivera
27.03.09,19:30
Tak potom je to v tom na takých 95%. Kde máš bodky?
bodky mám v dvoch radoch medzi ikonou Štart a hlavným panelom . Keď idem myšou medzi tie dva rady bodiek - tak sa mi objaví už spomínaná dvojšípka - ako keby to malo ísť roztiahnuť, ale nejde to pohnúť
mivera
27.03.09,19:34
Ospravedlňujem sa... nemusíš ich tam mať... :-D
Klikni myšou na lištu... pravým... čo máš začiarknuté?
Nemusíš tam mať nič... potom je dôležité, čo máš začiarknuté hore v panely nástrojov...
Tu mám začiarknuté "snadné spustení"
Charon
27.03.09,19:37
Nedá sa pohnúť žiadnymi bodkami?
mivera
27.03.09,19:43
Nedá sa pohnúť žiadnymi bodkami?

hneď ako sa priblížim k bodkám objaví sa dvojšípka a nič, keď posúvam myšou. Inak ďakujem za záujem.
Charon
27.03.09,19:45
Ešte raz... nedá sa pohnúť ani bodkami pri "Štart", ani tými vpravo?
mivera
27.03.09,19:51
Ešte raz... nedá sa pohnúť ani bodkami pri "Štart", ani tými vpravo?
Sopírovala som obrazovku a priložila. Tie bodky sú len medzi štartom a ikonkami k rýchlemu spusteniu. Na pravej strane nemám žiadne bodky, len ikonu antivíru, hodiny, Skype..
Charon
27.03.09,19:59
No Norton, je vlastne Stiahnutý program na lište... a ostatné by mali byť od neho vpravo... Klikni na lištu pravým a daj si vlastnosti.. čo máš začiarknuté?
mivera
27.03.09,20:04
No Norton, je vlastne Stiahnutý program na lište... a ostatné by mali byť od neho v pravo... Klikni na lištu pravým a daj si vlastnosti.. čo máš začiarknuté?
pridala som prílohu, inak na predchádzajúcej obrazovke je vidieť, že na lište nič nie je a to som mala otvorené Dokumenty, jednu stránku s dovolenkami, potom ďaľšiu stránku Porada, toto by malo byť predsa vidieť na lište, že čo mám pootvárané
Charon
27.03.09,20:08
Nedá sa pohnúť tým Nortonom? Čo sa stane keď naň klikneš?
mivera
27.03.09,20:13
Nedá sa pohnúť tým Nortonom? Čo sa stane keď naň klikneš?
otvorí sa a keď ho chcem minimalizovať, zbehne za štart
Charon
27.03.09,20:15
A keď je otvorený a na lište nieje... nie sú tam niekde bodky? Alebo iné oddelovače?
A ak zavrieš Word, a je zavretý aj Norton... Kde je? A ak Norton otvoríš, čo sa stane s Wordom?
mivera
27.03.09,20:23
A keď je otvorený a na lište nieje... nie sú tam niekde bodky? Alebo iné oddelovače?
A ak zavrieš Word, a je zavretý aj Norton... Kde je? A ak Norton otvoríš, čo sa stane s Wordom?
Priložila som obrazovku- takto vypadá a pri tom mám otvorené tri stránky. V ďaľšej prílohe je správca súborov, kt. si musím vždy vyvolať, aby som mohla pracovať s tou stránkou s ktorou chcem.
mivera
27.03.09,20:25
Priložila som obrazovku- takto vypadá a pri tom mám otvorené tri stránky. V ďaľšej prílohe je správca súborov, kt. si musím vždy vyvolať, aby som mohla pracovať s tou stránkou s ktorou chcem.
a toto je tá ďaľšia obrazovka
Charon
27.03.09,20:29
A ak otvoríš Norton, tak tie sa tam neukážu?
mivera
27.03.09,20:32
A ak otvoríš Norton, tak tie sa tam neukážu?
nie ten Norton s tým nič nemá, vlastne ako ostatné ikony. Aj Word keď otvorím a chcem minimalizovať tak sa schová za ten ŠTART
Charon
27.03.09,20:36
No má... Nieje zvyk, žeby bolo čokoľvek umiestené vpravo...
stano07
28.03.09,08:28
na porade sa tento problém už riešil viackrát. mal som ho aj ja. nájdi si tému minimalizovanie otv.okien (môj príspevok resp.problém) a tam nájdeš v jednom príspevku priložený program na opravu tohto problému. volá sa TaskbarRepairToolPlus a nižšie je aj popis ako to urobiť. mám to vyskúšané, neskôr som to poradil ďalej, tiež úspešne.
Fero11
28.03.09,08:33
stano07
28.03.09,08:42
presne toto :D
mivera
28.03.09,13:33
asi si myslel toto http://www.porada.sk/t59629-minimalizovanie-otv-okien.html

Ste úplne perfektní, stiahla som si ten program - síce mi to dačo písalo o registrácii, neviem po anglicky, ale preklikla som na minimized... A IDE TO. S U P E R !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!