ADA
23.03.09,20:50
Zdravím poraďákov,
viem ze sú tu odborníci preto by som rada poprosila o radu. Vie mi niekto poradiť ako dobre spropagovať fimu na predaj kancelárskeho nábytku a stoličiek? Ďakujem za rady.:cool:
hasička
24.03.09,09:38
Ahoj Aďa. Ja firmu zakladám a práve zháňam nábytok aký ponúkaš. Odkiaľ si, máš už web,....????
lorelei
24.03.09,09:43
Mozes napriklad spolupracovat s viacerymi predajcami nabytku, das im par kusov ako vzorky, ktore budu mat vystavene, a mozu cez nich od teb aobjednavat. Samozrejme za nejaku proviziu, pripadne, si daju sami na to cenu vyssiu, a ty im ponuknes cenu nizsiu, to je uz na dohode a tvojom rozhodnuti. A web stranka tak isto.
ADA
24.03.09,10:43
Sortiment ponúkaného nábytku nájdete na www. bmnabytok.sk. Pôsobíme po celom slovensku a nábytok dokážeme rozmerovo upraviť podľa požiadaviek zákazníka.
peter kkk.
25.03.09,08:58
myslim ze dalsi sposob ako si spropagovat firmu su aj rozne nabytkarske veltrhy a aj formou reklamy (billboardy, media, tlac atd)
hladamradu
29.03.09,06:02
Ahoj vpisujem do tejto temy, pretoze je pribuzna mojej otazke:)

Aku propagaciu by ste odporucili pre firmu, ktorej sluzby su:
- osadzanie pomnikov
- ramov
- krycich platni
- zlatenie a farbenie pisma
- predaj svietnikov a ine.
- oblozenie kupelnovych a kuchynskych dosiek
Ľubica 025
30.03.09,12:45
Aku propagaciu by ste odporucili pre firmu, ktorej sluzby su:
- osadzanie pomnikov
- ramov
- krycich platni
- zlatenie a farbenie pisma
- predaj svietnikov a ine.
- oblozenie kupelnovych a kuchynskych dosiek[/quote]

A máš nejakú základňu? Ja keby som podnikala v tejto činnosti, chodila by som po dedinách, deň predtým by som si dala vyhlásiť príchod firmy do obce a kto by mal záujem o moje služby, prišiel by rovno na cintorín, všetko by sa už riešilo tam.
hladamradu
30.03.09,16:16
Obchod funguje uz 6 rok. Rozmyslam nad niecim netypickym.
dolfort
07.04.09,20:25
Zdravím poraďákov,
viem ze sú tu odborníci preto by som rada poprosila o radu. Vie mi niekto poradiť ako dobre spropagovať fimu na predaj kancelárskeho nábytku a stoličiek? Ďakujem za rady.:cool:

Na internet s tým a najať si poriadnu agency čo urobí nehoráznu webku + človeka na riadenie inetovej kampane. Zatvorte kamenný obchod, z predavačov urobte skladníkov. Najmite poriadnu prepravnú firmu + partiu, ktorá bude predané nábytky švihom montovať priamo u zákazníka. A kvalitný customer service. 10% z obratu nalejte späť do reklamy na internete.
accipiter
08.04.09,03:28
Dolfort internet je fajn ale precenuješ vplyv internetu a internetovej reklamy.Ludia skor prídu na improvizovanú výstavu, pozrú si katalogy, prečítajú reklamu v novinách , letákoch ap.:)
dolfort
08.04.09,04:45
Dolfort internet je fajn ale precenuješ vplyv internetu a internetovej reklamy.Ludia skor prídu na improvizovanú výstavu, pozrú si katalogy, prečítajú reklamu v novinách , letákoch ap.:)

Jasné, trošku som to nadsadil, ani štandardný marketing netreba zanedbať, ale z dlhodobého hľadiska je budúcnosť na webe. Kto zmešká vlak má smolu.
dragan.michal
21.04.09,14:55
V prvom rade si ujasnit akym sposobom predaj. Ci radsej cez kamenne predajne a´ako doplnok eshop. Dalej by som oslovil medialne agentury. Napr. ja mam v casopise Dom a Byvanie agenturnu zlavu 20% inzercie, avsak Ty sa dostanes mozno na nejakých 10 %. A hlavne adresny mailing a telemarketing, uz je mnoho firiem co sa tymto zaoberaju. Napr,. ja mam v databaze cca cez 2000 firiem ktoré mozem oslovit v tejto oblasti.