adam
06.07.05,21:09
VPP vykonávajú nezamestnaní pre Okresné, Mestské, Obecné úrady.
Nezamestnaní zametajú mesto, okopávajú záhony.......Dostanú za takúto činnosť aktivačný príspevok 1500,-Sk. Moja známa sa ma pýta, či takéto niečo nie je možné aj v súkromných firmách, ako je napr.abs.prax. Je vo finančnej tiesni a aj tých 1500,- by jej pomohlo. Ale mesto zametať s našimi spoluobčanmi tmavšej pleti jej je proti srsti. Ja osobne o ničom takom neviem. Vie niekto poradiť ???
Zuzka
06.07.05,19:30
Nepočula som o ničom.
Bubika
06.07.05,19:32
VPP vykonávajú nezamestnaní pre Okresné, Mestské, Obecné úrady.
Nezamestnaní zametajú mesto, okopávajú záhony.......Dostanú za takúto činnosť aktivačný príspevok 1500,-Sk. Moja známa sa ma pýta, či takéto niečo nie je možné aj v súkromných firmách, ako je napr.abs.prax. Je vo finančnej tiesni a aj tých 1500,- by jej pomohlo. Ale mesto zametať s našimi spoluobčanmi tmavšej pleti jej je proti srsti. Ja osobne o ničom takom neviem. Vie niekto poradiť ???
pred vyse rokom, ked som este pracovala v radoch UP, tak boli presne vymedzene cinnosti, pre aktivacny prispevok..... a platilo to len pre urady, ktore si vymenoval-a. Bohuzial momentalne nemam akutalne info o zmenach v zakone o zamestnanosti, ale iste by tej tvojej znamej vedela poradit sprostredkovatelka na urade prace, treba sa len pytat.
adam
06.07.05,19:35
pred vyse rokom, ked som este pracovala v radoch UP, tak boli presne vymedzene cinnosti, pre aktivacny prispevok..... a platilo to len pre urady, ktore si vymenoval-a. Bohuzial momentalne nemam akutalne info o zmenach v zakone o zamestnanosti, ale iste by tej tvojej znamej vedela poradit sprostredkovatelka na urade prace, treba sa len pytat.
Tak som jej aj poradila...Ďakujem za odpoveď:)
Bubika
06.07.05,19:38
Tak som jej aj poradila...Ďakujem za odpoveď:)
Za malicko. Ak jej nahodou nebude vediet sprostredkovatelka s istotou odpovedat, tak nech sa ide informovat na oddelenie (referat) aktivnej politiky zamestnanosti (aspon kedysi to patrilo pod tento referat - je vsak mozne, ze to teraz patri pod pasivnu politiku zamestnanosti, ktora sa zaobera prave nezamestnanymi). Za opytanie nic neda a predsa ti ludia na urade prace su tam pre nich. Dufam, ze sa jej svoju situaciu podari cim skor vyriesit (alebo aspon vylepsit)
pyton
06.07.05,19:58
Alebo nech sa prihlási do Noslušu alebo do Nextu. Alebo brigády sú aj na www.profesia.sk.